• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SYLVAENGastropeklo
    Tento klub se bude zabývat sběrem informací, recenzí, referencí, obrázků a receptů na nejhorší možné pokrmy a nápoje - ale nikoliv jako objekt úcty. V tomto klubu jde o varování a prevenci. Skutečně odstrašující případy budou zvěčněny na nástěnce. Zvláštní cenu takzvaného "Blivníka" obdrží každý měsíc ten nejotřesnější z prezentovaných gastrokotlů.
    rozbalit záhlaví
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SARAJ: konkretnejsi adresa by byla? :) ja jenom kam si nemam delat vylet :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Spinach potatoes 163,-
    Spousta pečených brambor s listovým špenátem, pravými hříbky a žampiony, zapečené sýrem
    Dětská porce 119,-


    absence gramaze klasicka,kamaradovi prinesli talir s bramborama poskladanejma na talir, na tom cele zampiony, sem tam spenat a zapeceno vrstvou eidamu - parada za 163:)

    Chicken Nachos 98,-
    Kukuřičné tortilly s kousky kuřecího masa marinovaného v BBQ koření, zdobené rajčaty a zapečené sýrem, podávané se zakysanou smetanou

    a tohle mne dostalo - prinesli mi 4!!!! kousky nachos, na kterych byl naaranzovany mikrokousek kurete, zakapanej BBQ omackou, eidam a rajce -zapeceno a protoze jsem se specialne ptala jak moc je to bbq palive - moc to nemuzu -tak jsem jako bonus na kazdy kousek dostala kousek chilli papricky,ktere bylo velice fikane umisteno na rajce,parada!

    secteno a podtrzeno
    dejte si polivky --ty delaji naprosto luxusni,ale jidlo je fakt mazec
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ha BOOK,
    jinak jestli si chcete zariskovat -U Moznych, pivo maji cajk,ale jidlo je fakt sila, obzvlaste jejich mexicke speciality
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    kdyztak to smazu ale tohle stalo za to..sice nevim kde tohle uvarili ale ukradeno z FB
    "ovocne" knedliky:


    Pizza s cevabcici a bramborem:
    REVANREDEEMED
    REVANREDEEMED --- ---
    ONITSUKATIGER: to je hodně slabej pokus o bentó
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    Možná malinko OT, alr ducha klubu to snad neporušuje...


    SYLVAEN
    SYLVAEN --- ---
    Tak zatím je v soutěži o nejstrašnější restauraci měsíce pouze podnik "Pod Smetankou" se svým evergreenem Vinohradský Švihák. Máme nějaké dlaší soutěžící?

    Podmínky soutěže:
    • Prokazatelně nekvalitní, neodpovídající, zběsilé, či jinak zbabicované jídlo v průběhu posledního měsíce
    • Název a umístění podniku

    Při posuzování bereme v potaz (není to ale nutná doložka) i drobné věci jako:
    • Fotku oné šlichty (foťák má dnes každý mobil)
    • Výčet hlavních surovin zmasakrovaných do podoby té hmoty na talíři
    SYLVAEN
    SYLVAEN --- ---
    SCHEJBITCH: No NENE.. ono se to dostalo i na ksichtoknihu.. Arrrgh! Aspoň že to někdo vzal jako srandu a udělal alternativu:
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2500228311931&set=a.1396258953387.57265.1439626200&type=1&theater

    Každopádně tohle mi naservírovat v hospodě, tak asi kuchaři namočím ksicht do friťáku.. :)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ONITSUKATIGER: ...povsimnete si prosim zvlast chutnych sezamovych seminek jako oci a pusa chobotnicky...ewww, fakt nemam rada samotnej sezam natoz na parku! Pocitam, ze oci kuratek jsou z celyho cernyho pepre :-S
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    kdyz uz jsme u tech kiwi, tak tohle jsem nasla na Deviantu kdyz jsem zadala do vyhledvanai "Japanese octopus"

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ONITSUKATIGER: jedna z nejlepsich oddychovych komedii co znam :)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    WOJTYLA: no rada bych si zavolala obsluhu a reagovala takhle
    Next Friday - Angry African - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=A16ghqtLYLI


    ale spis to bude jen


    SOJKA
    SOJKA --- ---
    WOJTYLA: No nevim co tam bylo napsano ale urcite bych se zaptal. Tyhle tajemstvi pana sefkuchare vzdycky smrdej nakou demenci :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WOJTYLA: Gordon Grín Lantern a Gordon Jelou Sabmarin :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SOJKA: myslíš že v menu bylo napsáno Kuřecí Zelenej a Žlutej Gordon?..:-D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TOOMIX: no ne to já bych vrátil, ale spíš sem mel asi namysli náký dechový nebo jogový cvičení pro uklidnění:-DD
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    WOJTYLA: Tak hlavne si tohle neobjednavat,v menu by melo bejt slozeni jidla.

    Jinak samo ze BOOK
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WOJTYLA: vypreparovat napln a doufat, ze to bude chutnat trochu jako kureci rizek ;)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    helejte to mi řekněte jak na tohle reagovat když vám to přinesou (to že je dotyčnej idiot když si dává neco co má v názvu tajemství ponechávám stranou)?...kromě varianty narvat to tmu dobytkovi do krku?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ONITSUKATIGER: teply kiwi obaleny v sunce za 89kc/kg, to zabaleny v kurecim, v trojobalu a usmazeny nejlip ve fritaku...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam