• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SYLVAENGastropeklo
    Tento klub se bude zabývat sběrem informací, recenzí, referencí, obrázků a receptů na nejhorší možné pokrmy a nápoje - ale nikoliv jako objekt úcty. V tomto klubu jde o varování a prevenci. Skutečně odstrašující případy budou zvěčněny na nástěnce. Zvláštní cenu takzvaného "Blivníka" obdrží každý měsíc ten nejotřesnější z prezentovaných gastrokotlů.
    rozbalit záhlaví
    TESSS
    TESSS --- ---
    ELPASO: me by zajimalo, kdy lidi konecne pochopi, ze nejist sracky neni o penezich, ale jak te tak asi nikdy
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    GEKONZPRAHY: skladat gastronebe... hele nevim, 90% lidi v CR zerou s odpustenim hovna, jinak by neexistovali restaurace o kterych se tu bavime a neexistovali by porady jako Ano, Sefe :) A komentare provoznich typu: "Ale lidem to chutna a davaj si to..." Bohuzel si nemyslim, ze kecaj. Nejspise je to pravda.

    je to vysmech... bohuzel se to da chapat, protoze vetsina lidi proste NEMA financni prostredky na to aby jedli kvalitne, protoze je to jednoduse drahy.

    hodnoceni kvality a sluzeb je priliz subjektivni a kor od lidi, ktery nikdy opravdu kvalitni jidlo nemeli, doma nevarej z kvalitnich surovin a jedine co je zajima je usetrit. Tedy nakupuji zlevnene veci v obchodech jako TESCO, ktere uz i v UK, jako domovske zemi, preslo na snizovani nakladu domacnostem a vubec se netaji tim (ba dokonce naopak) sloganem: PRIJDTE KNAM A NAKUPTE SUNKU S 40% obsahem masa.

    Nechci spustit FLAME, znam to fakt i ze sveho okoli - kazdej je zvyklej na jinou kvalitu. Snad bych spis doporucil navstivit www.scuk.cz nerikam, ze je to uplne stoprocentni, ale aspon to hodnoti lidi co jidlu rozumej :)
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    GEKONZPRAHY: ano zname, znam i majitele a provozovatele... ale tady jsi DOST OT
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TOOMIX: Píseční červy Duny!

    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Další gastronebe - Restaurace Na konci, patří pod skvělou restauraci Na kopci. Pražáci, znáte? A vůbec, nestálo by za to založit i Gastronebe? :)
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    TOOMIX: Boží!! Tam chci :)
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    TOOMIX: no to si dělaj prdel.....
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    TOOMIX: tywe, nováč, cca km ode mne...která hospa to je? :o))
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    TOOMIX:
    YNOR: A mně to teda přijde super :-))
    Jako jasný, je to přesně to "gastropeklo" o kterém to tu je, ale tak když je to tématická restaurace a mají tam popsáno o co jde tak proč ne? :)
    YNOR
    YNOR --- ---
    TOOMIX: tvl todle je spíš do [ weird // strange // bizarre // wtf // psycho ]
    to nemůžou myslet absolutně vážně
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Restaurace v Novém Městě nad Metují via FB Peklo na talíři

    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    taky ze skoro nikam nechodim jist a vetsinu jidel si pripravuju sama nebo s muzem, je vyucenej kuchar...
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    ONITSUKATIGER: s timhle přístupem bys ale nemoh jíst nikde nic prakticky...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    SAMMAEL: proto si polivky dne nikdy nedavam...
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Možná byste se divili, v kolika hospodách to dostanete jako tu úžasnou "polévku dne" :-)
    ALEXANDRASAINT
    ALEXANDRASAINT --- ---
    ONITSUKATIGER: mně to spíš připomíná, když jsme zvracela do igelitového pytlíku.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    TOOMIX: To mi pripomelo film "Utok smrticiho Blobu"
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SNIPERCZ
    SNIPERCZ --- ---
    FOSSY: Bohužel vím že je základ důležitá věc, můj základ je 6000 a nějaký drobný, plat co pobírám je samozřejmě vyšší.
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    SNIPERCZ: Ano, to vím, vyzkoušel jsem si to, ale dostaneš se - v restauraci v centru s hodně slušným obratem (tři kuchaři, čtyři číšníci, kousek od Staroměstského náměstí, prioritně pro turisty) - třeba na 18 čistého. A on je ten základ celkem důležitá věc...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam