• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SYLVAENGastropeklo
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Asi mu tatarák tak chutná, že je ochotnej se kvůli němu občas posrat...
    JELLYBEAN
    JELLYBEAN --- ---
    ja bych spis rekla, ze ten clovek to myslel obecne...ze se vzdycky posere po jakémkoliv tataraku :-)
    kazdopadne at je to tak ci onak...taky mi hlava nebere, proc to žere.
    MORGAN
    MORGAN --- ---
    SNIPERCZ: Jo, to mě neskutečně udivuje. Sama mám takových lidí v okolí několik. Chce se mi z nich tlouct hlavou do zdi.
    SNIPERCZ
    SNIPERCZ --- ---
    KURE: Asi pro kvalitní zažívání a pravidelnou stolici, kámoš třeba chodí do restaurace pravidelně na oběd, tvrdí jak tam neumí vařit a málo co dojí jednou jsem se sám přesvědčil že to tam není nijak slavné a na otázku proč tam furt chodí mě rozsekal odpovědí "Je to nejblíž"
    KURE
    KURE --- ---
    ja hlavne nechapu proc nekdo chodi opakovane na tatarak po kterym se posere :D
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    Hodinu čekání - to se ještě může stát. (Už chcete jít, ale pořád se nevzdáváte myšlenky, že už už to bude)

    Ale ten zbytek? Absurdní.
    GEORGE175
    GEORGE175 --- ---
    KAMPA: Taky moc nechá pu,že to dal jedl a neodešli hnedka,jak se mu v tom začal hrabat a nepřinesl ještě k tomu druhý jídlo,dost se mi to nezdá.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ALONSY: Jako že nevěříš d-fens webu? Aha.
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    no nebo ze se mi pingl hrabe v jidle - v ten moment bych mu vynadala a bez placeni odesla...
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    To nechápu spíš zákazníky.
    Tomu webu moc nevěřím, kdo ví, jestli je někdo nechce jen poškodit.

    Protože co musí bejt člověk za idiota, aby neodešel hned na začátku? Čekat přes hodinu na jídlo? ani omylem.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    TOOMIX: Stylistický peklo!
    KYO
    KYO --- ---
    VEETUHS: maji ty chlapi dnes vubec jeste koule?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VEETUHS: přesně tak :)
    VEETUHS
    VEETUHS --- ---
    TOOMIX: Takže zaplatili dvojnásobek za tatarák, který mu poslintal drzej vožralej pingl a po kterým se ještě konzument posral. Kvalitní přizdisráči.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Jak se dobře (ne)najíst aneb dokonalá sebevražda podniku
    http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2013020603
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Pardon, omlouvám se. Myslel jsem, že jsem vlezl do gastropekla, ale ona je to zatím psychologická poradna pro výběr budoucího zaměstnání.
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    QUORRA: Já se cestou trnitou dostala nakonec k práci, kterou mám ráda, ale kdybych nemusela už nikdy v životě dělat vůbec žádnou práci, ani tuhle, zešílela bych štěstím :-)
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    ALONSY: No jako jasně, já jenom, že mě občas fascinuje ta představa toho, že každý dělá to, co si vysnil a každý den ho to plní nadšením až po okraj. Mně se často lidi ptají, jestli mě třeba baví škola a diví se, když odpovídám "No, občas mě vyloženě nesere." Protože koho taky baví se učit, žejo. A tak. Ale je jasný, že člověka nesmí ta práce bytostně otravovat, o tom žádná.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Rozhodně si myslím, že práce číšníka je jednou z nejhorších a jsem si naprosto jistá, že bych jí nemohla dělat ani omylem.
    Myslím si, že je opravdu docela těžká - člověk se musí přetvařovat, pamatovat si dost věcí, zvládat stres, nosit hromadu vařících talířů. Prostě rozhodně si nemyslím, že by to byla práce pro každého.

    Ale když vím, že na něco nemám osobnost, nebo to nezvládnu, tak existuje asi milion dalších zaměstnání, které si můžu vybrat, než dělat to, co nesnáším nejvíc ze všeho. Nebo ne?

    ALONSY
    ALONSY --- ---
    QUORRA: Jo, to jsem já :)
    A taky pracuju na tom, aby mi koníček vydělával :)
    Máme téměř naprostou svobodu - a kdo jí tráví prací, kterou nesnáší, je z ní otrávenej a kazí tím život i ostatním (což číšník, který se chce prát nebo okrádá zákazníky rozhodně dělá) a není schopnej se svým životem nic jiného dělat, tak na to se holt nedá nic říct.
    Možná mu trochu svobody ubrat a šoupnout ho do nějakého dolu na nucené práce - tam aspoň nikoho neotravuje :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam