• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SYLVAENGastropeklo
    SNIPERCZ
    SNIPERCZ --- ---
    SICKBOY4000: U vejvodů byla čojka před třemi týdny, kuchyně dostala 30 tis. bar nevím.
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    GALE: Já myslel jako hmyz :) ale děkuju za doporučení, zkusím určitě.
    GALE
    GALE --- ---
    DELLAMORTE:
    OLIEV23: Mravence jsem jedla v čínské restauraci na Kobylisích. Velmi dobré jídlo. Přinesli mi prkénko s rozpálenou kovovou miskou, do které dali mleté vepřové ve velmi dobré pikantní omáčce a na to to rýžové nudle. Přede mnou na stole prskající obsah zamíchali. Výborné a zajímavý zážitek.
    SNIPERCZ
    SNIPERCZ --- ---
    THE_BALROG: My na malý straně dělaly třeba za pátek 280 tis ;)
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    ZUZKAOU: Mno, přijde mi, že i ta nejvyšší pokuta sto tisíc jednou za rok je pro restaurace v centru hodně k smíchu. To je obrat tak za jeden den, ne? :)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    ZUZKAOU: Celkem by mě zajímalo, za co dostal pokutu Štěpán...
    OLIEV23
    OLIEV23 --- ---
    CAIDEL: Mravenec na stromě se nevyskytuje pouze u vás, i my v naší čínské restauraci jednoho máme :D (Strakonice)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Seznam restaurací s nejvyšší pokutou od ČOI za rok 2012 - Aktuálně.cz
    http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/nakupy/clanek.phtml?id=773477#utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_campaign=B&utm_term=position-24

    Jedna hospoda z turistické zóny za druhou...
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    CAIDEL: Tenhle jídelníček jsem viděl v Brně na Lidické, včetně těch čínských znaků. Btw nějakýho mravence bych klidně ochutnal :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Asi vás zklamu, taky sem na to narazil ve vícero činskejch restauracích a je to klasický sečuánský jídlo :). Je to mletý maso vařený v omáčce, podávaný se skleněnejma nudlema.

    Ants climbing a tree - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Ants_climbing_a_tree

    Ants Climbing a Tree - Szechuan Recipe
    http://chinesefood.about.com/od/szechuannoodlerecipes/a/Ants-Climbing-A-Tree.htm
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    TOOMIX: Tam totiž mravence na stromě měli určitě - a teď je jen otázka, jestli se to přenáší napříč restauracemi, nebo je to konkrétní specialita podniku :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CAIDEL: nevim ;)
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    TOOMIX: Není to z čínské restaurace na Buďejovické? :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    TOOMIX: hodně slušný peklo, ale jako kuřecí stehna to moc nevypadá, spíš mi to připomíná vepřovou panenku. Tak jako tak - zlo a kuchař musí bejt rozhodně strašnej debil, takovou sračku dohromady snad člověk při smyslech nemůže nikdy dát, teda alespoň v tomhle provedení ! K tomu ten vomlácenej talíř...mlask! Škoda že k tomu neni popis z jídelního lístku...
    Plus za Until we die, super album !
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Lukáš Lukasik Slavík
    Musím se svámi, přátele moji drazí, podělit o toto gastronomické peklo! Nechutnal jsem, pouze zkopírovat od kamarádky Jestli dobře vidím, je to velké množství kaše, posypané čímsi zeleným, k tomu vysušené kuřecí stehýnka, zalité třešňovým kompotem?! a navrch třešen kokejtlka? Tohle je jeden asi z nenhustších pokrmů co jsem viděl!


    NILA
    NILA --- ---
    HANK36: pre mňa je menu, ktoré pozostáva zo "slepačiniek" "prasačiniek" a "bášt pre mäsožrútov" dôvod na automatický odchod...
    HANK36
    HANK36 --- ---
    MAIREAD: mě taky, v Chromu i v Mozille.. jinak tohle "magický" přejmenovávání běžnejch šlicht ala závodka pro mně zůstává věcí naprosto nepochopitelnou...
    MAIREAD
    MAIREAD --- ---
    Nehledě na to, že web zobrazuje špatně diakritiku. To už by se v dnešní době snad stávat nemělo ne? (Jedu na Chromu)...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam