• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRYZSKAHULA HOOP - obruč
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    KRYZSKA: tomu rozumim....
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    DIGITALIS: nekdo to muze delat primarne pro radost a mit z toho penize ....
    myslim ze spousta zongluje primarne pro radost a kdyz z toho maji prachy o to lip, delaji co je bavi a este z toho neco maji...me by to treba vubec nevadilo to tak mit :)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    AAMALI16: a tak to ma bejt proste, pro radost ne pro prachy (taky z toho sem tam naky fufne mam, ale primarni je zabava).... a pokud te chapu dobre, jde o cirkus jinak, tze pozdravuj svou drahou polovicku a zbytek vasi bandy....
    KRYZSKA: holt kazdej to ma jinak, vidim to tak ze s lidma se na tohle tema muzes bavit kdekoli po svete, staci mit trochu snahy a nebejt srab....a nemusi te to stan ani kacku.....ale je hezky cist ze i s bussinesem delate benefice....
    k tomu ze to nekoho uzivi, nezbejva nez gratulovat, osobne si myslim ze to neni nerealne ani v cr, ale bud to chce dobre konexe nebo hodne nizke naklady na zivot (nebo stedre sponzory letenek....).....
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    tak nějak .)
    jen ještě poslední věc:

    Kruh cestovní - modrý |
    http://www.hoopnoticashop.com/hoopnoticaeurope-com/eshop/0/0/5/17-Kruh-cestovni-modry

    já si ho ze srandy koupila tady za trošku jiný peníz :

    EXTRA CENY | Hula Hoop To Go
    http://extraceny.mimishop.cz/detail.php?zbozi=3701093

    ...už jsem ho měla objednany i od Passepasse, za cca 900,- ale po 3trisku mi prasknul v umelohmotnem spoji .) je to jen na lehké předvádění nebo focení .) ale hoopi se s ním dobře :D

    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    jeste pro male doplneni ...
    ja sama sem vedla nekolik debat ohledne castek za kruhy atd..taky mi to prislo hodne ..
    protoze je to jak rikas digi pomerne nizkonakladova cinnost, jez lze delat s hadici polepenou gafou, ale sou proste ligi ktery daji klidne litr dva za hezkej kruh...at je k tomu vede cokoli...treba jen to ze se jim proste libi .......
    lec proste kazdej to muze delat jak chce a je dobre ze je na vyber... tim jak je hoopnotica celkem mezinarodni ma clovek moznost potkavat lidi z jinejch zemi...coz je zajimavy....
    navic s tim businessem jdem za 14 dni delat workshop do decaku nekam do mecholup...
    proste jak se komu chce :)
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    Vždyt je to jen o nás samotných jak se rozhodneme, no ne? Já když jsem začla hooping minuou zimu dělat tak jsem byla smutná, že tady u nás na moravě jsem byla sama kdo se tomu věnoval, stála jsem uprostřed pidi obýváku a jela podle YT .) a strašně moc jsem toužila si o tom s někým povykládat dát si společný hoopíg a čerpat inspiraci od partáka .) s manželem jsme 3měsíce seděli a zkoumali z čeho obruče nejlépe vyrábět, dali do toho nemalé peníze, ale pohoda .) podařilo se mi to co jsem měla v plánu a díky "nevinné" plastové obruči jsem se dostala s vcelku větší depky(po 6ti letech doma s dětma)...férově jsem se z ní vytočila a je mi teď skvěle. Vedu 3x týdně kurzy, pořádám workshopy, děti se scházení u nás na zahradě atd...vedu hoopery od 4letých dětiček po 55ti leté dámy. Všichni jsou úžasní a šikovní...nevěřili by jste kolika ženám se lehce zvedlo sebevědomí(teď mluvím o těch, které to doma nemají a nebudou mít nidky růžové, nikdy jim nikdo neřekl, že jsou krásné, šikovné a že je na ně člověk hrdý) ´já jim tohle všechno říkám, protože je to pravda a já jsem hrdá sama na sebe, že se mi můj plán povedl a hlavně, že je to baví a chtějí jet dál, to mě nabíjí a posiluje! Hodinu mám rozvrhlou tak aby vyhovovala jak těm co radi posilují tak těm co milujou tanec .)Dělám 1x-2x za rok vystoupení pro psych.léčebnu, kde už mě vcelku znají a teď jsem tam s sebou dovezla 3holky, které vživotě nidky nikde nevystupovaly a úspěch byl luxusní, dost nezapomenutelný zážitek, pro obě strany. Mí Hoopíci vystupují na každé akci , kterou u nás na vesnici pořádáme a je fakt mazec je pozorovat jak moc si to ti pidižvíci užívají.....není to o papíru je to o vnitřní síle a chuti něco dělat pro lidi, to že je pak už z toho bussines tak to prostě je, ale záleží jak si to člověk uspořádá v hlavě a co vlastně od toho co dělá chce. Mě bavilo, baví a bavit bude lidem zpříjemnovat všední den, život...a když za mnou čím dál tím více holky chodí, že mi děkují, že jsem něco takového vůbec začla dělat, že mě cizí děti obímají když mě vidí tak toje PRO MĚ ten největší dík a odměna za to že nesedím doma na prdeli a nebrblám. .) Přeji vám nádherný den jdu vařit oběd a pak předáváme děti babičce :D a jdeme si s manželet točit žongl.videa na misto, které je pro nás v životě hodně důležité..... .) hoopingu 3xzdar!!!

    tak to jsou oni...prdelky moje :D

    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    i na tvou osobu? :)
    je paradoxni ze ackoli uz sem na zacatku napsala ze to bussines je, musim psat tolik radku takze uz asi na zaver:

    clovek zaplati kurz - ano sou v nem i naklady na letenku pro lektorku, tudiz to klidne muzes brat jak chces a i jako to ze nekomu sponzoruje letenku, ja si treba zaplatila kurz ...
    !me! to dalo to, co sem od toho cekala...a sem spokojena...
    nenaucilo me to tocit, nenaucilo me to ucit,ale dalo mi to system vyuky, kterej ma dle me logiku a dobre se aplikuje na lidi bez zkusenosti...
    je to spis na cviceni nez na tanec, takze sem poznala i jinou stranku veci o ktery sem nevedela....
    chapu ze nekteri maji system svuj a tenhle jim prijde zbytecnej...
    ano, je to drahy!az budu chtit radej jet na EJC nebo do ameriky, udelam to, dik za radu :)
    nevim proc by se tim nekdo nemohl chtit zivit?! je to snad jako ucit cokoli jinyho, ne?
    a ano ty lidi to pravdepodobne zivi a ja na tom treba nevidim nic spatnyho...
    nekdo uci aerobic, nekdo uci hula hoop a treba prodava kruhy, a?
    to ze ten kurz mam nevis jestli vis,ale myslim si ze tusis a asi ses tesila az si o tom pohovorime....




    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    KRYZSKA: tvrzeni ze vse znam a delam dobre je prilis silne kafe i na mou osobu.....a jestli mas sklony sponzorovat lidem letenky, tak bych ti doporucila zaplatit letenku pro sebe a zajet si do ty ámeriky trebas na hoopcamp, tam toho za ten tejden stihnes urco podstatne vic.....(bo to ejc, tam se hoopuje taky fajne a taky je to tejdenni akce.....a vyjde myslim docela obdobne co ten devitihodinnovej kurz co mas evidentne za sebou)....
    k tomu ze se tim zivi- tohle neni neco cim by se vetsina populace mohla/chtela zivit, s vidinou jistejch zisku je to jiste dost nejiste....
    kdyz nemas edukativni vlohy,tak je proste nemas a urcopadne se ucit nenaucis (a rozhodne neverim tomu ze za 9h) dyz pro to nemas vlohy, to je videt dost dobre na nasem skolnim systemu.....
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    co kdyby ti co vedou naky hodiny napsali kde a kdy, dam to na nastenku...
    treba by to bylo pro ostatni zajimavy?!....
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    :)) s tebou je legrace....
    nejde o papir... ten i kdybych nemela tak mi tech devet hodin co to trvalo dalo hodne...
    tobe by to treba nic nedalo pac vsecko znas a delas dobre, ja ne...takze to byla zkusenost ac ne uplne levna...o narodnost neslo,ale o naklady na letenku napriklad,ale ty jiste vis jak sem to myslela...
    pocet ucasniku je to jiste znamej takze si to jiste rozpoctes ...:)
    ty lidi se tim zivi, tudiz se to musi zaplatit...
    je mi nejak uplne jedno co ty si o tom myslis....ja to nehodlam obhajovat, protoze jak uz sem rekla v nekterejch debatach to nema cenu... ani jako dle tveho dorotka :)
    mas nebo nemas....kdyz nemas, muzes na tom pracovat...
    da se jim predat hodne a ja si myslim, ze tohle je taky zpusob, pokud ty ne, delas to jinak, tak vyborne :)
    nemyslim si ze ten papir potrebuju, ale je to !pro me! zase neco navic...
    ale o papir stejne asi nikomu na zacatku tyhle debaty neslo,ne?! ...

    ja myslim ze nejlip to napsala VATCHITSA, to je asi cela pointa ...

    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    KRYZSKA: az z ameriky rikas?zjova, to nam uplne meni situaci....
    ad placeni salu- rozpocteno na pocet hodin a ucastniku....dospivam k nazoru ze jde stejne jen o to si namastit kapsu...tze je asi fajn, mit z toho aspon ten papir....na to vytreni, az bude zas nouze o ten toaletni....
    a se 40tniky sem teda este nemela to stesti (krom ejcu, tam sem se jedno odpoledne venovala jednomu sedesatnikovi, coz byla nemala challenge), zato s lidma co nemeli vylozeny vlohy a daji se souhrnne oznacit za nezonglery ano a nemalo....a i tem lze predat hodne, jen to chce trochu snahy a ponekud odlisnej pristup, coz je zadouci ostatne ouplne u kazdyho (kazdej sme krapet jinej, zeano)....a oprav me estli se pletu ja, ale tohle te nikdo nenauci, ani amik, ani s kamionem papiru....to bud mas a nebo ne.....a estli nemas, v apatyce nenakoupis....
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    ja mam doma treba obruce za 130 ,- korun... takze kazdej mame na vyber....

    ale aspon se nam to tady trochu ozivilo :)
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    VATCHITSA: ano dekuju...presne tak to je hoopnotika je spis cviceni a
    je to spis pro lidi ktery si chteji zacvicit...


    DIGITALIS: uspesne pochybuj, pravo na nazor mas a nikdo ti ho nebere, to si nemusis vyhrazovat... :) rozhodne se to da zadarmo a o moc kvalitneji,ale ten papir te nic neuci...je to papir o tom ze si absolvovala kurz kterej te ucil ucit... a me treba ten postup pro ty co to vubec neumi, sou starsi a nejsou zrovna zongleri a ani takovy ambice nemaji pripada dobrej... nikdo te nenuti bejt dorotkou ...nepochybne je drahej, je hodne drahej,ale prijela sem slecna z ameriky ktera tady bydlela a delala workshop a platil se sal na miraku na devet hodin, takze to taky neco stoji...utrit prdel se s nim jiste da, ale ten beznej papir nejen kvuli jeho cene bude lepci ... nehodlam te presvedcovat,lec vim, ze to absolutne nema cenu....:)
    v kazdym pripade jedna vec sou lidi co pro to maji vlohy a chteji tancit a 40 lety pani ktery si chteji zacvicit.... myslim, ze takovy ti asi moc do kurzu nechodi, ale jestli se mylim, tak se omlouvam....

    ja sama praktikuju jinou formu nez hoopnotickou a bavi me mnohem vic, ale do tech kurzu chodi lidi, ktery rozhodne nejsou zongleri....
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    AAMALI16: praveze, na to staci jen kruh (muze to bejt klidanko gafou poslepovana zahradni hadice) trocha mista a nalady.....nejvetsi progres sem osobne zaznamenala na ejc, dyz se dalo sharovat jen tak, z radosti nad tim kruhem jako takovym....nikomu to samozrejmne nechci brat, ale az budu mit potrebu investovat takovej ranec financi do nakyho papiru tak to urco nebude papir o tom ze umim tocit (ucit) hoop....
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    DIGITALIS: Hele ja s tebou plně souhlasím...od září učím děti i dospělé a žádný takový papír nepotřebuji...děláme si krásné pohodové hodiny, hodně se smějeme a přitom posilujeme co se dá B-) a Mí Hoopíci nám za pár let dají hustě na prdel :D

    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    VATCHITSA: naprosto netusim, jen vim ze to jde urco levnejc a pravdepodobne i lip.... jako o aerobnim cviceni sem o tom dosud neuvazovala, me to proste bavi....co me nebavi je ze si nekdo za naprosto nesmyslnej papir (se kerym si muzes leda vytrit ono misto,takovejch papiru mam doma vic nez dost, na jina temata) na tema umis roztocit hoop rekne takovy nemistny prachy.....ale dyz se najdou naky dorotky ochotny calovat....proc ne, jen si jaksi vyhrazuju pravo na to rict svuj nazor a odsoudit to jako demenci v kredenci.....
    VATCHITSA
    VATCHITSA --- ---
    DIGITALIS: tak okrem toho, ze je kruhovanie skillovacia sranda, je to aj aerobne cvicenie, takze logicky telocvicna, iontove drinky a pocitanie kalorii (do coho sa hoopnotica rozhodne vyvinula). neberu nam psychedelicke dejchanky v parku, my im neberieme ruzove potitka na zapastiach, hehe (inak sa v prazskej hoopovej enklave nevyznam, takze nuance mi unikaju)
    to je asi urcene skor paniam co chcu schudnut, ci..?
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    KRYZSKA: jasny, nemam pochyb.....co by mohlo bejt bajecnejsiho nez dat furu penez za jakejsi papir o jehoz ucinnosti a platnosti se da s uspechem pochybovat...sry, ale naucit se s hoopem muzes zadarmo a dost mozna kvalitneji, ale ten papir....ten je nejspis k nezaplaceni.....
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    AAMALI16: jinak ano bussines to je :)
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    DIGITALIS: ja uplne cekala kdy napises ... přijde ti? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam