• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRYZSKAHULA HOOP - obruč
    J3ST3RK4
    J3ST3RK4 --- ---
    Dámy, pánové? S Kryzskou jsme si řekli, že by mohla bejt legrace natočit ulítlé čr video s hula hoop jako pozdrav do světa, že i tady to může bejt "cool" :D. Třeba se sejít a společně, ale taky třeba ze soukromých sbírek? co vy na to?
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    KRYZSKA: Nemalej frajer, tomu dám asi z toho druhýho kola i hlas.
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    Jojo to je maly frajer..vali luxusne .)
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Na Harfě bude vystupovat nějak kluk s hoopama.... znáte ho?
    Patrik Jandejsek - kruhy hula hop
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    KRYZSKA: Jj, chodím na kurzy hoopnoticy :-) Ta vinohradska je ve fitku u nas v baraku a ani o tom nevim!!!! :-)))
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    KRYZSKA: jj, taky nejni na zabavu....na UVcko....
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    ja jelikoz k tomu nutim lidi v kurzech tak se tak donutim i sama sebe :D...to je jako kdyz s kuzelkama se nemuzu domluvit s levou rukou :D :D
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    no ono to tak trochu je, ale fakt kdyz tocis jen na jednu stranu, zatezujes treba zadovy svaly mnohem vic na jedny strane, coz myslim ze neni dobre...
    ale musim rict ze jak mi to nejde taxe musim hodne nutit to delat na obe....
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    :D ja kdyz to hazim na "protiproud" a snažím se dělat triky tak si připadám jako tenktát "poprvé" .)))))
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    AAMALI16 : jo, to je ona ...:)


    a hlavne coz sem vubec nevedela neni dobry delat triky na jednu stranu...kvuli zadum by se ty strany meli stridat, coz je leckdy celkem narocny :)
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    BOO: 3kg obruč mě příjde hazard se zdravím...ty moje mají cca 850g a holky si je velice chválí !
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    KRYZSKA: Pokud můžu doporučit tak pražačky hooping jedině u Lucie .) znám ji už spoustu let! Je milá, vždy usměvavá a super hooperka!... a za rozumnou cenu :)))

    Tady cvak s mýma uličnicema .)

    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    MARKETUSHKA : to se omlouvat nemusis...ani asi trochu pac debata je dobra vec celkem :)
    ty chodis na kurzy hoopnoticky?
    vim jeste o jedny slecne lucce co dela kurzy na vinohradech, nikdy sem tam nebyla,ale je sympaticka ....
    Hooping
    http://www.hula-hoop.cz
    a jedna je na zbraslavy, tez sem nikdy nebyla,ale slecna je taky mila lec ted ma neco s nohou na pet tejdnu
    Hoopmania - hoop dance, hooping a tanec s obručí. Výroba a prodej obručí. Lekce hooping.
    http://hoopmania.cz/
    jinak nevim.....


    DIGITALIS : tri kila, neni to ne uplne dobry na zada zas? jakoze na pater docela tiha?!

    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    MARKETUSHKA: feer! (uprimne) to je hlavni, tohle ma bavit.... sama sem fakt rada, sem to znovuobjevila az po letech a to enem diky ohynkum.....
    a k tomu co se da delat, sou moznosti se setkavat i jen tak venku za pekneho pocasi, na solo treno ci sdileni triku (sama se letos bohuzel nezucastnim, ale vetsinou se tam nekdo s obruci vyskytne), je to pravidelne kazde utery, bud na paruce ci ve stromovce, viz:
    [ Úterní tréninky žonglování - Parukářka / sportsport / 22.5.2012 / CR - Praha - Parukářka ]
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    Tak se asi trochu omlouvám, že jsem způsobila divokou debatu na téma hooping a bussiness :-) Drahý to je, to nepopírám, ale já jsem díky tomu hooping objevila, našla jsem konečně něco, co mě vážně baví. dřív jsem o tom neslyšela, ani to nikde neviděla.

    Jak už tu někdo psal, bylo by fajn, kdyby se sem psalo, kde kdo učí nebo pořádá hodiny jen tak pro zábavu, docela ráda bych zkusila třeba i jiný přístup, zkušenosti.
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    BOO: jj....u pana rouska se daj sehnat matky co se daj pouzit jako zavazicka (vubec, tam se daj sehnat veci!).....zamerem teda nebylo mit co nejtezsi kruh, ale bez te vahy by nebyl vubec funkcni, tze sem nemela moc na vyber.....bohuzel z jediny akce na kery zatim byla nejsou fotky.....
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    BOO: ze by to v praglu nekdo mel netusim....ale tri kilovou obruc neni problem si udelat, jednu doma mam a je to solidni makacka teda.....
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    KRYZSKA: rada bych, lec sem ted ponekud mimo na par mesicu a pocitam ze obruci se v cirqousi nikdo jinej nechopil......tze az na podzim mozna zas.....
    AAMALI16: to teda, sem zvedava na report....
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    DIGITALIS: Pozdravím a ráda .) právě se chystame na premiéru vyplutí naší lodi "Míja" před ostravskou konzervatoří...myslím, že to bude pěkná podívaná .) krásný večer všem!
    ....jinak to že si člověk přivydělává pomocí svého koníčku je SUPER .) o tom žádná!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam