• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRYZSKAHULA HOOP - obruč
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    MARSMELOUNKA: bezesporu! staci by te to bavilo a pak trocha trpelivosti....a nejni duvod za to calovat naky nehorazny sumy...ad youtube, osobne tomu neholduju (osobni kontakt je mi jakozto staromodni osobe mnohem blizsi a ve vysledku mnohem uzitecnejsi), ale dyz napises hoop tutorial prave tam...tak urco na neco narazis....pripadne lze zapatrat po videich tady v galerce....
    MARSMELOUNKA
    MARSMELOUNKA --- ---
    Zdravím,
    po pročtení celé diskuze mi došlo, že vy jste zřejmě ti nejpovolanější, kteří by mi mohli pomoci. :)
    Mám totiž pár dotazů co se hula hoopu týče...

    Jsou to asi dva týdny zpátky co jsem na tento sport/druh tance narazila, a sice na stránky hoopmania.cz. Jsem ovšem naprostý začátečník a nechtělo se mi hned ze začátku kupovat tu nehorázně drahou obruč, která je tam nabízena a tak jsem sehnala jinou, levnější, a až na drobné odchylky však dosahující doporučených rozměrů (moje: 100 cm, 25 mm tloušťka a 700 g, doporučeno okolo 800).

    Vzhledem k tomu že ale bydlím naprosto mimo větších měst nebo minimálně není v mých možnostech (ani časových ani finančních - jsem chudý student :D) někam týdně dojíždět, chci se zeptat jestli je opravdu možné se s touto obručí naučit alespoň pár trikům třeba skrze youtubko a jestli se vůbec s obručí takové váhy tancovat dá.

    A kdyby jste náhodou měli objevené nějaká ověřené kanály s názornými tutorialy jednotlivých prvků, nepohrdla bych.

    Předem díky za odpovědi :)
    KRISTY1
    KRISTY1 --- ---
    Díky za reakce, už jsem domluvená na 30. září :)
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    _T_: jedem do Brna 30.9. s Digi a Mírou
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Ale nechci řešit peníze. Ideálně tedy - pošlete peníze na účet a já vyzvednu a předám obruč. Obruč by byla k vyzvednutí v Brně v Čajovně za zrcadlem - Jiráskova 55.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Já jedu do brna příští víkend a moc ráda to zprostředkuju.
    _T_
    _T_ --- ---
    KRISTY1: napis Digitalis pokud se ti sama neozve.nejaky "ma na sklade".ale kdo pojede tedka do brna nevim:)
    KRISTY1
    KRISTY1 --- ---
    Ahoj, sháním obruč pro začátečníky, trochu těžší, ke 100 cmm, věděli byste, kde ji mám koupit levněji než za šest stovek? Prostě normální, ne masážní... A taky, jestli existují nějaké kurzy točení s obručí v Brně (nebo něco takového)? Na netu jsem toho moc nenašla... V létě jsem k tomu přišla na chuť, je to dobrej relax :)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    _T_: jasný,beru toho s sebou hromadu....
    _T_
    _T_ --- ---
    doufam ze akorat vstanu a dovalim se na ws...btw asi si neberu obruc pujcis mi tam?
    jeste si dovolim pozvat hulahooperky/ery na podvecerni poi workshop (19/00 - ), kde v ramci antispinu muzeme probrat cat-eye, antispin kytky, 3 petalovy antispiny a to vse lze i s obruci!!! (i na worshopu nemusite mit poiky ale muzete rovnou testovat s obruci) ..konec reklamy
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---

    DUSSICKA: já nám fandím, to dáme!!!
    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    DIGITALIS: beru svojí, jen nevím, jestli budu schopná v sobotu odpoledne.)))
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    _T_: tak vidíš! Btw stav se v sobotu na kulatou rozcvicku, a kdokoli na freezu - od jedny mam workshop na zonglovaci stage, všichni zváni, obruci je dost...
    _T_
    _T_ --- ---
    ja tohle jeste nesledoval??? tak uz sleduju:)
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    Dnešní dance&fitness workshop v OVAcity .)

    ...ani dnešní déšť nás nezastavil .) důležité mít nohy v suchu, super lidi u sebe a obruč na sobě .)
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    Objednával jste si někdo z hoopspin?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam