• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRYZSKAHULA HOOP - obruč
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    Možná už je pozdě, ale tady je letáček,na ostravské roztáčení hvězdných kol!
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    tady jedna soutěž o parádní obruče...všechno info zde https://www.facebook.com/photo.php?v=727054537316992&set=vb.488950194460762&type=2&theater
    vim, že pořád facebookuju, žel na Nyx video nahrát nemůžu....aspoň myslim teda :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GLUMON: tak sem ji nechávala vyvěšenou, na sluníčku trochu formovala, ale já nevím teda - stačí s ní chívli kroužit, pak ji zahodím do trávy a normálně je to hroznej, ale hroznej šišoid - jak nakopnutý vejce.. a nevím, jestli to mám vsugerovaný už a nebo je to tak, ale přijde mi, že i při kroušení to cítím, izolaci udělat nemůžu, páč je to šišatý:/ a přitom taková krásná obruč a já ji kvůli tomu už tak nesnáším:(
    TULEN
    TULEN --- ---
    UPRIMNANINA
    UPRIMNANINA --- ---
    Nakonec se ptam ve ztratach a nalezech..
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    UPRIMNANINA: a dyz to teda nebyl domci horak z hoopu (a za predpokladu ze ani hoopa neuleti bez povsimnuti)....nebylo by lepsi se ptat po majiteli onoho objektu spis v auditku triba?
    UPRIMNANINA
    UPRIMNANINA --- ---
    To taky ne, se zapalovacem to nema nic spolecneho...
    _T_
    _T_ --- ---
    UPRIMNANINA: vojta neco ztratil..neco silikonovyho, na zapalovac tusim?..ale to ma asi nekdo jinej
    UPRIMNANINA
    UPRIMNANINA --- ---
    Kevlar to nebyl...
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    jo, to jo, nak nam ulit, ale to predpokladam ze slecna nemysli?!:)
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    UPRIMNANINA: Myslím že Domka říkala že tam vytratila nějaký kevlary...
    UPRIMNANINA
    UPRIMNANINA --- ---
    Ahoj, sice pozde, ale prece...Pred 15ti dnema na Parukarce ( pri konani fireshow ), nekdo neco vytrousil a ja jsem to nasla. Rada tu vec vratim majiteli. Urcite se mi ozvete :-)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    a abych jen nemlatila plane pismenkama, tak odkaz na tuleni odkaz na trenovaci uterky v nsem zapadakove...vsichni zvani, obrucare urcopadne nevyjimaje...
    [ TULEN @ Zonglování ]
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    AAMALI16: naprosto nemam pochyb, stale je jeste v planu se vracet..... :-D
    a budeli jen trochu duvod (nakej dalsi ws ci hoop meeting) tak milerada vytahnu paty z toho naseho zapadakova smerem do centra hoopu v cr ;-D
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    hele provokatérko uživej si to nastoKráttt a jednou se potkáme...stále tomu věřím .)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    a ja se vracim az v cervenci....tze zase nic, ackoli by me ostrava lakala (ne teda kuli domce, ale to je fuk....)
    nicmene poslusne hlasim ze v peru jsou hoopy mezi malejma holcickama stale v kurzu a ze sem si tu zase uz koupila dve mistni maly hoopky na treno....a ze je to zradlo, trenit ve stinu palem! plus uz sem rozjela i vyukovou osvetu, jen je to o fous tezsi v castellano nez v anglictine teda.....
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    Sakryš, my už budeme začínat dopoledne .(
    KRYZSKA
    KRYZSKA --- ---
    AAMALI16: Mám to v plánu, ale tak do 11, musim bejt v práci bohužel....takže pak vyrazim....:)
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    KRYZSKA: My budeme "Roztáčet Ostravu" o týden dříve, 8.června v neděli a přijede jako hlavní host Dominika /SK tak si udělejte výlet k nám a my pak za týden k Vám :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam