• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRYZSKAHULA HOOP - obruč
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    TULEN: ja doufam ze nebude nic hrotit, pac to by bylo fakt hloupe trapny...a smutny samo, pac to mi proste nenapadllo, dokud jsem si neprecetla poradne co tam pani psala za vtipy (tohle proste zapadlo v tom vsem ostatnim)....kazdopadne zajimave zpestreni okurkove sezony, navic notne nakopavaci tedy....
    TULEN
    TULEN --- ---
    DIGITALIS: na radlickou at si klidne zavola, jestli z toho bude delat nejaky halo, tak se tomu asi kouknu na zoubek.
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    Dobré ráno! prosím čerstvý rohlík,máslo a tea :)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    TREZKA: no nevim....vim jaky to je bejt par nedel zavrenej, takze asi mam naky mlhavy tuseni....kazdopadne je fajn vedet ze uz mas rozlepena ocicka....dobre rano, Terezko!
    a ze se nechate unest....se prosim asi neomlouvete, jsme proste uz takovy a to se obcas proste neco nekde tam vevnitr pohne a najednou si proste nemuzete pomoci, pak je naprosto v poradku kricet (i v pripade pani edity nebo me malickosti)....imho je to tak mnohem lepsi, nez si to nechavat v sobe, lehce to podusit a pak s tim chodit svetem, proste se jednomu ulevi, a to je fajn...tak, neni se zac stydet
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    DIGITALIS: víš jaký to je porodit dítě a bejt 6neděl jen mezi oknem a dveřma:?? :D oslepneš!!! :DD pak pomalu otvíráš oka a bereš to co je a najednou zjistíž že to né... támhle to, je to ,co chceš..no tak asi tak...
    nechala jsem se unést ..pardona hh
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    TREZKA: jit ven a koukat na ten svet okolo sebe? no nic, fakt je to usmevne, ale zaroven desne smutne, pac je to jen o tom ze my nemame potrebu ten svuj punk takhle prodavat a promovat....tudiz je na case s tim zacit fakt neco delat, pac mam za to ze hoooping je fajn a je skoda ze na nem parazituji podobni jedinci..........
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    DIGITALIS: izolaci si mě naučila ty :D
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    já to myslela tak,že sem začinala u ni s tím že jsem si říkal že je topka :)) ale stačilo jít ven že hh
    DIGITALIS:
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    TREZKA: jak?!? jak ti vysvetlila jak delat dobrou izolaci kdyz to sama neudela???
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    TREZKA: zacatky? zrovinka vcera sem se nad tim zamejlsela...ze teda vlastne nejen ja, ale spousta dalsich muzem bejt rady ze jsme to vubec prezilyi.....aneb jasne si vzpominam na ty strasny modriny co jsem mela po tom zaseku s tou tezkou gorovkou, vypadala sem jak dyz me nakopal kun do trisel a modriny vydrzely docela dlouho....a pak prisel ohen....parukarka 2010.....ty puchejre v podpazi a na krku byly neskutecne, takovy ty kery se dneska uz hnedtak nevidej, pac maji vsichni uz srabacky plastovy trubky, namisto tradicniho teplovodiveho hliniku....ty krasne zvonive zvuky, co to dela, kdyz to nekde narazi nebo spatne....a ty krasne bodovy modriny, co se po spatne rytmicite toceni mely sklony objevovat predevsim v kostnatych oblastech....
    hele po peti letech....mam dojem ze pres veskery pokroky v materialech vlastne tamtez, pokud se proste neco noveho ucim, tak to boli a mam z toho modriny....nevim- vite jak to eliminovat? jakoze napr jsem se v lete naucila breaky na nohach, jakoze s vetsi hoopou uz to neni problem....ovsem modriny jsem mela na nohach tak mocny, ze se znami ptali co se mi stalo a kde mne znasilnili....takze jestli mate typ jak udelat abrkadabra a bez modrin se ucit takovyhle veci, tak sem s nim....ja se rada naucim, jak ucit...
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    :D
    a víš jak bylo krásný si najít ten svuj stajl mezi Tvím punkem a americkou krásou E. !!!
    No myslím,že je toho schopna...uaa
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    TREZKA: ano, já koukala na její stránky a nechápu, jak tam může vést kurz pro učitele hoopingu, kteří hooping vůbec neumí? to mi teda vysvětli.. jak kdybych já šla učit angličtinu a uměla helou evrybady? ale ten flejm je dobrej v tom, že aspon víme, že takhle opravdu ne:)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    TREZKA: jako vyuka, to by bylo pritazene za vlasy (apson u me)...vysvetlim vsechno,ale beru to jak to ke me prislo proste, punkove....ale at mi nikdo netrvdi jak ublizuju druhejm lidem, tim ze jim vysvetlim trik...kazdopadne stay tuned, myslim ze se domluvime a ja se prijdu podivat na tvou hodinu....
    a ta hate diskuze na fb - dobra show proste...jen doufam ze fakt nevolala na radlickou, jako jak je to mozny, ze tam hana mantona co nema zivnostak uci hoopy za 30 korun za tri hodiny....fakt by mne to hodne mne to hodne mrzelo, kdyz by se to melo projevit tak ze z toho tam budou mit trable (chjou, sem trubka, tohle mi fakt doslo az kdyz jsem vcera vecer cetla opravdu cely)...kazdopadne, ano, ukazuje presne to jak to v komunite vypadat nema a ja mam pocit (pevne doufam) ze ji fakt jednou tu bonbonieru koupime....
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    DIGITALIS: jo to je další věc mě třeba začala cpát certifik po třech měsících točení.!!!..což určo nejsem jediná ..šla jsem později a vím že za dva roku budu dle hoopgalaxy nezpusobilá :D
    ale fuck...na certifikatu od do neni (terej chtějí vidět fitka)
    ted už vím jak čerpat a rozvíjet se a hlavně vím kam jít potočit a jemi fajn...

    aneb začátky jsem měla těžké ..teď už je jen chytám za hlavu :I
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    Jestliže cvičíš ve fitku tak certifikát potřebuješ alespoň po mě ho ve dvouch chtěli...jestliže si vedeš kurzy sama a pronajímáš si jen prostor tak ne...
    Mě osobně certifikát pomohl s návodem jak danej trik popsat i když je jich na zkoušce asi jen 15 dá ti to
    návod na co se při dalších trikách zaměřit čím začít a jaké napojit další triky ohledně obtížnosti.Jelikož většina začínajících hoopek i já byla ta co chtěla na začátku umět hned všechno..např.kolena,jakmile ale přeskočíš učení se točení na bokách do kolen to přirozeným pohybem nedostaneš.( uvádím jako příklad)
    Ale jsou holky co návod nepotřebovaly a došlo jim to, mě ne, já musela zaplatit nehorázný prachy za dva papíry a ukázat program jak hodinu můžeš vést.
    Certifikát od hoopnotici mám a navštěvovala jsem jejich kurzy protože v té době kdy sem začínala sem na nic jiného nenarazila (na netu pouze,jelikož jsem byla čerstvě po narození našeho syna tak sem se nikam nedostala kde bych si obruče všimla/srazy triba,party) )Postupem času jsem ale začala zase chodit mezi lidi a všimla si přeúžasné Digi a Lucky a začala navštěvovat jejich výuku...
    Každej k tomu nějak dojde já šla přes Edit která mi dala dvě věci za které jsem ráda..jedna je pohled na hooping jejíma očima což je pro mě zlo které nechci vidět a bráním se mu :D a druhá věc je hoopfit které dělám na svých lekcích i já a je mnoha hooperkama bráno jako "ha"ha" ale já vidím jak se holky při tomto cvičení s obručí seznamují,chytají její rytmus a sžívají se sní... (když samo začínají točit)

    a k diskuzy na fb.ano to je Edit. med kolem huby a pak nože...Dává najevo jak to chce a hlavně ukazuje vnitřek sebe...díky bohu ale za ni dává odstrašující příklad jak to být nemá v tyhle hoop komunitě...
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    ono...kdyz jsme u toho...reknete mi...kdyz je nutne ony certifikace obnovovat po nakem case (jako jasny, meni se ti level ci tak, proste i tvoje kvalita jako ucitele neni nemenna zeano), ale kdo vite zda ta pani jezdi pravidelne obnovovat svoji licenci na vyuku vyucujicich? me proste prijde absurdni, ze nekdo kdo neudela ani basic izolace, ma papir na to aby ucil vyucujici...to me proste hlava nebere (vedle spousty dalsich veci)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    GLUMON: tak to mam velky mezery v rozhledu!
    GLUMON
    GLUMON --- ---
    VERCA_ZABA: Poi nebo Fakule - pravidelné kurzy na letné a v cirqueonu a na certifikáty si nikdo nehraje.. silová/závěsná akrobacie je na tom stejně a těch kurzů není málo

    add vedení kurzu ve fitku - z velký části nemaj žádnej "papír na moudro světa" ani samotní trenéři, kteří radí lidem jak makat na strojích, nebo jak dělat kliky .. :)

    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    TULEN: ja myslim, ze nutnost to neni. ale zase si vem, kolik kurzu hoopingu je treba jen v praze. a kolik ofiko kurzu je treba na poiky nebo fagule? fakt nevim, jestli treba kdyz chces vest kurz tamhle nekde ve fitku, tak musis mit certifikat. ale davalo by to smysl:)
    TULEN
    TULEN --- ---
    VERCA_ZABA: a ona je nejaka nutnost se certifikovat? v jinejch zonglerskej hrackach sem si tohodle elitarstvi nevsiml. rozhodne ne v tak masove urovni jako v hula hoopu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam