• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SCHUTTERSTEINStaré (ne)zapomenuté bicykly
    GULASHEK
    GULASHEK --- ---
    Doma se mi válí starej dětskej pionýr v zelený barvě a celkem v supr stavu, Jen je asi nutno vyměnit duše a pláště a namazat řetěz. Za 3 kilča je vaše. Jen osobní odběr, konkrétně Praha Smíchov. Už jsou to skoro 3 roky co jsem ho koupila na aukru, že udělám synovci správný retro kolo a vyšperkuju ho, ale prej by si to kolo o mě pak ani neopřel :))
    PREMET
    PREMET --- ---
    zdravim, nemáte někdo náhodou v Praze a okolí, popř. Tábora ve sklěpe přebytečného Favorita??:-)
    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    Jinak na obrázku je Dámský kolo ČZ Strakonice a kola,šlapky,sedlo a jiný cajky nejsou origo,a má nějak namršenou vidlici
    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    Hoj!odkud seš?nějakej favorit by se našel,taky ti můžu dát príma rakouský kolo puch,myslím že třírychlostní.....
    TYDLYDAA
    TYDLYDAA --- ---
    sháním kolo, za vděk či za symbolickou odměnu. Nejlíp nějakou zbrojovku, favorita či něco podobnýho starýho co se nerozbíjí. Klidně ale i horáka, prostě kolo na kterým bude příjemný jezdit, i nepojízdný, rád si ho opravím. Na jízdu do školy, po městě, po okolí, jednokolka je moc pomalá, koukněte se prosím doma na půdě, u babičky ve sklepě, u strýčka v garáži. třeba vám něco překáží. dík

    zbláznil bych se radostí, kdyby to bylo něco jako je na obrázku
    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    Z Brno

    KROJC
    KROJC --- ---
    S pozdravem Podkrušnohorský spolek velocipedistu. http://velocipediste.blog.cz/ Mistři sháním šlapák.Robur.I vrak.
    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    ale zajímavej výrobce,kolo už jezdí...

    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    další vrak ze šrotu

    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    TYDLYDAA-No,já s tim vyjedu všecko,akorát po rovině sem holt pomalej.Na jaře se vydávám do Francie,kolo budu mít podobný zbrojovce,akorát s jinejma ráfkama,a vzádu bude přehazovačka s tříkolečkem.Favorit je mi prostě malý,a subtilní kolo který nic nevydrží,a horák je zpřevodovanej zbytečně dopomala,navíc široký gumy maj velkej odpor,zkusil sem už hodně kol....no a kožený sedlo s pérama je fakt vynález století!
    TYDLYDAA
    TYDLYDAA --- ---
    KOMORAU: Na zbrojovce brno 160 km? Tak to respekt. Když se občas projedu na tátový zbrojovce, tak si připadám jak v ráji, příjemný sezení, příjemný řidítka. Ale už jsem zhejčkanej moderní dobou a přehazovačkama. Táta na tý zbrojovce zvládá jezdit do kopců co máme v Mělníku, to já bych nedal. Ale oproti mýmu bývalýmu horákovi, kde mě po dvou hodinách bolel zadek šíleně, tak to na zbrojovce je to jako sedět na polštáři. Super!
    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    vše co jezdí........

    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    na půdě...

    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    štítek....

    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    Tohle jsem měl,bohužel už měl,Tripol Rokycany v originálním stavu.Kolo mi ukradli před hospodou fašouni....

    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    Ahoj objevil sem tuhle diskuzi,a moc to tu nežije,pražákům asi starý kola nevoňej,co?
    Nic ve zlým.Já už ty kola nemám pomalu kam dávat.Podělím se s vámi o krásu těchto strojů.Kol mám svého času tak 12.Z toho 4kola střídám na ježdění minulej víkend sem na Zbrojovce Brno,zvané "Heoresschima"dal výlet 160km.
    Tendle pekáč jsem nedávno dostal od jedno dědy
    je to Zbrojovka Strakonice,dost zmršená...

    DYNK
    DYNK --- ---
    Zdravím! Sháním jako rekvizitu na focení nějaké starší kolo (ideálně Ukrajina, ale klidně i starší silničku). Nemáte prosím někdo? Nemusí to být žádný výstavní kousek, stačí, aby drželo pohromadě. Ideálně Praha a (klidně i vzdálenější) okolí. Šlo by o zapůjčení na pár hodin, maximálně den, pokud by to bylo dál od Prahy (focení bude tak na hodinku). Nabízím flašku, nebo podle domluvy. Dejte mi kdyžtak vědět do pošty, kde domluvíme podrobnosti. Vytrhne mi to trn z paty, předem díky!
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    půjčil jsem si od báby bicykl (nazeleno natřené lešení), ten mi čorli u kámoše, tak jsem za sedm set pořídil v Ostravě toto (v horším stavu). V Anglii jsem pořídil pár dílů.

    Příští rok bych chtěl na hnědce odjet (a chytit) ptáka...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam