• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SCHUTTERSTEINStaré (ne)zapomenuté bicykly
    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    tak můj velocipéd je dokonán, trochu jsem se plácnul přes kapsu, byly tam i hrozný problémy, ale všechno se zvládlo, přední se nakonec koupilo nové vypletené za 300,- na kupkolo.cz, protože z liberty je jiná velikost ráfku a nenacpala by se tam nová guma, pojezd naprosto úžasněj, a lidi jsou z toho na větvi :-)



    vzádu černý dráty, barevný niple, a oranžový řetěz, který má jinou stavbu článků a když se zabere dělá zajímavej zvuk
    KROJC
    KROJC --- ---
    Uprava pro Wehrmacht.
    KROJC
    KROJC --- ---
    SAKU
    SAKU --- ---
    SYPH1: Piskovacku mam v planu pres zimu, zasnu vidlicema a uvidim jak to pujde, ram samotnej bych chtel nechat jak je, libi se me ta patina, pres to pak jen bezbarvej lak
    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    SAKU: jo, rozměry v " newim, ale zadní je origo velikostně jak bmx, a přední je z liberty (taťka si dal na libertu přední z favorita a má to podobně, přední je větší)

    SAKU: tomuhle krasavci bych tu lakovnu přál (mě to vyšlo za pískovačku, bílou základovku a pak oranž na 980,- samozřejmě to tam musíš dát odstrojený)
    SAKU
    SAKU --- ---
    SYPH1: Paradni! To znamena ze vepredu mas 26" a vzadu 24"?
    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    Vellamoz SOBI 20 perverze 5.0


    představec s vidlicí z favorita, přední kolo z liberty a prášková lakovna doporučuji - www.alfalux.cz :)
    SAKU
    SAKU --- ---
    Velamos Super Deluxe verze 1.0

    KROJC
    KROJC --- ---
    KROJC
    KROJC --- ---
    Toho dědka co to nastartoval už nikdy nikdo neviděl.
    ATOR
    ATOR --- ---
    ATOR
    ATOR --- ---
    Jedině Ukrajina! A jak v dnešních dnech ještě dokáže posloužit: https://www.facebook.com/naukrajinepoukrajine
    KROJC
    KROJC --- ---
    LiveLeak.com - The future of cycling is here?!
    http://www.liveleak.com/view?i=ca9_1373152830
    KROJC
    KROJC --- ---
    Moje cyklo.Trochu potuněný.Už mám chromový retrosvětlo.
    PROKY
    PROKY --- ---
    zkus cyklovrakoviste.cz
    CARNAQE
    CARNAQE --- ---
    Ahoj.
    Shanim stary pedaly na Favorita. Stary klipsny s kozenejma reminkama v dobrym (pouzitelnym) stavu.
    Po kramech to nikde nevidim. Poradite?
    Diky.
    GULASHEK
    GULASHEK --- ---
    Doma se mi válí starej dětskej pionýr v zelený barvě a celkem v supr stavu, Jen je asi nutno vyměnit duše a pláště a namazat řetěz. Za 3 kilča je vaše. Jen osobní odběr, konkrétně Praha Smíchov. Už jsou to skoro 3 roky co jsem ho koupila na aukru, že udělám synovci správný retro kolo a vyšperkuju ho, ale prej by si to kolo o mě pak ani neopřel :))
    PREMET
    PREMET --- ---
    zdravim, nemáte někdo náhodou v Praze a okolí, popř. Tábora ve sklěpe přebytečného Favorita??:-)
    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    Jinak na obrázku je Dámský kolo ČZ Strakonice a kola,šlapky,sedlo a jiný cajky nejsou origo,a má nějak namršenou vidlici
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam