• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SCHUTTERSTEINStaré (ne)zapomenuté bicykly
    DISKOPANKER
    DISKOPANKER --- ---
    Zdarec, pred měsícem sem si dovezl dost zbídačený kolo značky BergKönig, tipoval bych to tak na 20.-30. léta, je sice ve špatnym stavu, leč kompletní, a není nikde (až na výplety) prorezlý uplně...nenajde se tu nahodou majitel kola stejný značky, abych se měl od čeho odpíchnout při renovaci, barva, použitý komponenty atd... moc dik
    NGR
    NGR --- ---
    Favorit
    http://favorit.cz
    stihli jste dneska ?
    KROJC
    KROJC --- ---
    KROJC
    KROJC --- ---
    Hotovo a na dalšim se pracuje.Zvonek má suprzvuk.


    KROJC
    KROJC --- ---
    Brrr....Tohle kolo dovezla kriminálka kámošovi do zběrny na likvidaci.Zabil se na něm chlap.


    KROJC
    KROJC --- ---
    D4NIX: Dali jsem opískovat Favorit rám do Škodovky.A přišel o čtvrtku slabší na trubce.
    Na to nesednu. Rám je svatej.
    SAKU
    SAKU --- ---
    SYPH1: Tak jeste novej retez a je to masirka jak ma bejt! :)
    D4NIX
    D4NIX --- ---
    KROJC: A co chrom na ram?
    KROJC
    KROJC --- ---
    D4NIX: No..sem si říkal že to pár lidem zamotá hlavu a funguje to výborně.Mám rád chrom.
    D4NIX
    D4NIX --- ---
    KROJC: K cemu mas na kole tlumic se zavitnikem?
    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    KROJC: nádhernej převodník !
    KROJC
    KROJC --- ---
    Brašule postavil.Na dalšim se pracuje.
    KROJC
    KROJC --- ---
    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    CARNAQE: ta je tak ohnutá už od básníka, mám ho od kaliméra :-) pozoroval jsem jí a už se neohybá, nechal jsem na tom projet kamaráda co má přes 100 kg

    zkus tam zavolat a zeptat se na tu modrou, našel jsem zelenou, růžovku,..
    Plášť MTB - HALO Twin Rail | DOOKIE bike & snow shop
    http://www.dookie.cz/plast-mtb-halo-twin-rail/d-70970-c-1373/

    já se ti optam ještě přes kamarády


    prokluz řidítek, jé, na tom si zlomil kamarád ruku nadvakrát, naštestí měl objednanýho taxíka na fotbal a asi půl minuty nato cosi tu hnátu zlámal tak přijel a jen změnil že místo do vršovic, tak do thomayerky, no utáhnout na krew, já jsem taky párkrát šel přes a neni to nic příjemnýho
    CARNAQE
    CARNAQE --- ---
    SYPH1: Mam Sobika v ritualnich barvach a tradicnim osazeni na chate a zajimalo by mne, jak resis prokluz riditek v predstavci ve "vypjatejch" situacich?
    (Ohnuta sedlovka pro lepsi posez je velkej PUNK.)
    Mimochodem shanim modry plaste na klasickyho MTB a Shwalbe je uz asi nedela. Nejakej tip?
    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    tak můj velocipéd je dokonán, trochu jsem se plácnul přes kapsu, byly tam i hrozný problémy, ale všechno se zvládlo, přední se nakonec koupilo nové vypletené za 300,- na kupkolo.cz, protože z liberty je jiná velikost ráfku a nenacpala by se tam nová guma, pojezd naprosto úžasněj, a lidi jsou z toho na větvi :-)



    vzádu černý dráty, barevný niple, a oranžový řetěz, který má jinou stavbu článků a když se zabere dělá zajímavej zvuk
    KROJC
    KROJC --- ---
    Uprava pro Wehrmacht.
    KROJC
    KROJC --- ---
    SAKU
    SAKU --- ---
    SYPH1: Piskovacku mam v planu pres zimu, zasnu vidlicema a uvidim jak to pujde, ram samotnej bych chtel nechat jak je, libi se me ta patina, pres to pak jen bezbarvej lak
    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    SAKU: jo, rozměry v " newim, ale zadní je origo velikostně jak bmx, a přední je z liberty (taťka si dal na libertu přední z favorita a má to podobně, přední je větší)

    SAKU: tomuhle krasavci bych tu lakovnu přál (mě to vyšlo za pískovačku, bílou základovku a pak oranž na 980,- samozřejmě to tam musíš dát odstrojený)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam