• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SANJOOVořech aneb máme doma křížence
    Psi kříženci jsou obvykle velmi veselí, přítulní, laskaví, přívětiví, hraví, energičtí, inteligentní, učenliví, poslušní, přizpůsobiví, milí a citliví. Bývají oddaní své rodině a většinou zbožňují děti. Obvykle jsou hodně odvážní a vyhledávají šarvátky a malé boje s jinými psy, mají rádi společnost jak lidí, tak zvířat, na kočky a jiná domácí zvířata je však třeba je již od mala zvykat. Stejně tak, jako mezi „značkovými" psy, mohou být i zde výjimky vymykající se „standardu". Psi kříženci bývají nejzdravějšími psy. Kdo má nejoriginálnějšího křížence?
    rozbalit záhlaví
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    SANJOO: no ten se poved, uzasnej :)
    SCHWALBE
    SCHWALBE --- ---
    SANJOO: :D výborný výraz :)).
    SANJOO
    SANJOO --- ---
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    taky máme doma vořecha :) a čekáme co z něj vyroste

    MAGULEE
    MAGULEE --- ---
    NEFER: ach !!!!! ti jsou krasni !!!
    NEFER
    NEFER --- ---
    ADAMBERNAU:
    RADUS:
    Ahá, náš Huck má víc do bíla xichtik, ve vrhu byli i dva černohlaví, ale jinak:

    táta a ségra


    IMG_4043.JPG (1590080 B)
    RADUS
    RADUS --- ---
    ADAMBERNAU: :D je tak to je bomba to je fakt podoba!!!
    ADAMBERNAU
    ADAMBERNAU --- ---
    ADAMBERNAU:
    RADUS: Ano, vybral jsem si asi špatný upload - někomu se to prý objevu; někomu prý ne. Ještě jednou a snad lépe.

    Image and video hosting by TinyPic

    Image and video hosting by TinyPic

    OKENA: Nediví se. Já jsem naopak občas překvapen, když se doslechnu, co v tom psu "je".
    RADUS
    RADUS --- ---
    ADAMBERNAU: foto nevidim...
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    OKENA: tak jasný, lola je japonskej ovčák

    OKENA
    OKENA --- ---
    ADAMBERNAU: Nevim, zda tvůj název rasy je opravdový. My s drahým občas říkáme že naše Mášena ja Kwongarský teriér....a lidi se tomu a ni nedivili:D
    ADAMBERNAU
    ADAMBERNAU --- ---
    Aktuálně Baron vypadá tak. S těmito dvěma fotkami jsem obcházel majitele bytů, když jsem se tam jel podívat na kole a nemohl proto Barona vzít sebou. Dokud jsem to na vlastní kůži nezažil, nikdy bych neřekl, že bude tak těžké sehnat podnájem pro mne a pro psa.



    ADAMBERNAU
    ADAMBERNAU --- ---
    RADUS: Barevně je řešený podobně. Můj Baron. Jedno ID má sourozence - fenu Gafu, která má bílou tam, kde Baron má černou a naopak. Oba dva ho máme přes Nyx.

    Baron je vořech jako poleno. Když jsem v lepším rozmaru, říkám lidem, že je to darmstadský mini-ohař.

    CHOLE
    CHOLE --- ---
    OKENA: jo jo jsem pražská tkz klidně můžeme domluvit společné venčení... napiš mi popřípadě do pošty
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    AIZA:tak to jim zkusím napsat a myslím, že se to hodně nasdílelo všude kde to šlo
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    SHAMPOO: a zkouseli to pres FB dat na stene v nouzi, to vetsinou sleduje dost lidi nebo pres Dogpoint. Je krasny
    AIZA
    AIZA --- ---
    SHAMPOO:
    Máš celou SPZ? Dokázala bych ty sráče najít....
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    PIKKMA: a tak já bych klidně prudila i ty maminky (obzvláště dámy, která si ve 40 vzpomenou, že maj konečně čas na potomka, otěhotní pomocí umělého oplození, rodí císařem a děti maj tolik problémů, až to bolí). To, že většina lidí nezachází zodpovědně s vlastním genomem a nemá ani tolik slušnosti, aby při své touze po dítěti myslela na to, jaké geny tomu dítěti předá (a především v případě známé genetické zátěže v rodině si nechala třeba udělat vyšetření) není omluvou pro bezhlavé množení psů.
    OKENA
    OKENA --- ---
    SHAMPOO: teda ten pohled štěněte mluví za všechno.
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    SATHIK: našel ho kamarádky kamarád a ona sdílela tuhle fotku
    popisek : "POZOR! Hledá se dobrý člověk!!! Dnes u Hořejších Kunčic mi přímo před očima vyhodili zatím neznámí lidé z auta (černý Superb 6T5 48.....) několikatýdenní miminko pejska a ujeli směrem na Opavu. Značku auta sice mám, ale to asi moc nepomůže... Štěňátko je dost podvyživené. Nutně se hledá někdo, kdo se ho ujme, jinak ho budu muset dát do útulku :-( Jen vážní zájemci - zavolejte mi na číslo 774 750 717"
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    SHAMPOO: co to je za zvířáka? A kde ho najdu na fb?
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---

    zrovna koukám na fb a tak když byla ta řeč o štěňatech kříženců
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam