• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIDřevo
    EMK
    EMK --- ---
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    LUKI: nepíšeš v jaké lokalitě. Třeba pila facek V Oldřichově má oboje.
    LUKI
    LUKI --- ---
    Ahoj, chci se zeptat, chci postavit detem postel. da se sehnat v urcenych rozmerech omitana prkna? vsude nachazim pouze neomitane truhlarske rezivo, nebo jen hoblovany smrk v tlousce max. 20mm....
    hledam omitana prkna 25-30 x 100. Material Buk,borovice, smrk... diky luki
    EMK
    EMK --- ---
    EMK
    EMK --- ---
    EMK
    EMK --- ---
    EMK
    EMK --- ---
    EMK
    EMK --- ---


    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    Nemáte náhodou nějaký tip na zajímavé šperkovnice využívající odlišnosti dřev pro inspiraci. Někdy jsem narazil na stránky s něčím takovým, ale nemůžu nic dohledat. Předem dík
    EMK
    EMK --- ---
    EMK
    EMK --- ---


    SASOS
    SASOS --- ---
    URPUTNIK: za těch 500-600kč je to hranice narovnanych špalků co se vejdou do objemu 1m3. V baubau je to cena za špalíky nářezané a narovnané (prm prostorový rovnaný metr). Ceny co jsem ti tu napsal jsou běžné tržní ceny. Co si za to řekneš ty je už tvůj boj.
    URPUTNIK
    URPUTNIK --- ---
    EMK: jsem nejakej natvrdlej :-) ty ceny, co tu padaj, to je cena, kterou by si za to rekl trzni prodejce', nebo tip na cenu, co si mam rict ja?

    SASOS: za 1 prms?
    EMK
    EMK --- ---
    URPUTNIK: jo plnometr teda jako kubík.
    EMK
    EMK --- ---
    URPUTNIK: tak to mysli s prostorový metr vyrovnaný. Čili prmr.
    URPUTNIK
    URPUTNIK --- ---
    EMK: plnometr je bez mezer :-) a tou cenou myslis 'trzni', nebo tu, co bys dal ty?
    EMK
    EMK --- ---
    URPUTNIK: co je plnometr? Já bych to bral spíš jako prostorový metr a v pripade špalků sypaný prm.
    Cena bude nejspíš kolem litru za prms.
    URPUTNIK
    URPUTNIK --- ---
    A kolik je tech listnatych spalku, za tuhle cenu?
    SASOS
    SASOS --- ---
    URPUTNIK: 500-600kč za nařezaný listnatý špalky, alespoň tak to počítají u nás městské lesy. Není to štípaný ani sušený. Jinak baubau tuším počítají kolem 1200-1300Kč prm
    URPUTNIK
    URPUTNIK --- ---
    Zdravím, mám na zahradě hromadu jasanových špalků.. Tipuju že jsou ho tak 3 plnometry.. Je to 3roky od pokácení, ale moc chráněný to nebylo, dřevo je stále ok, ty v kontaktu se zemí taky, byť z uvolněné kůry jim rostou houby.. Soused má velký kotel a že by s tím chtěl v zimě topit.. Jakou cenu to má? Já bych řekl max 5tis.. Jsem pod tržní cenou, ale kvalita je o dost horší..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam