• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIDřevo
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Nechcete nekdo fosny americkeho orechu?
    Mam tu ctyri kousky a nevyuziju je. Delame ted hlavne olivovy stoly..Jsou vysusene na 8%..koupene v CR a 7cm tluste..Dam kazdou o litr levneji nez jsem ji koupil..Posilam i par stolu, ktere jsme z nich delali..americkej orech ma fakt supr kresbu :)

    Vetsi dam za 4000kc/ks - 230x40x7cm
    Mensi dam za 3000kc/ks - 180x35-40x7cm

    K odberu u Kutne Hory.







    CUKI
    CUKI --- ---
    DRACONIK: Akát a ořech prodává za docela rozumnou cenu někdo v Brandýse. Koukni na bazoš, mívá tam občasně inzerci, ale je to tedy nesušený. Měl jsem to i z dovozem na druhou stranu Prahy za 9k8, 11k5 za m3. Ale adresu přesně neznám a telefon jsem nedávno vyměnil, takže už to nedohledám. Ale inzerci tam měl dost často.
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    prosim prosim, kde nekde u Prahy/Stredni cechy sezenu akatova (nebo neco podobneho, tvrdsiho) prkna cca 3-4 cm tlusta?
    VO_D_KOLEK
    VO_D_KOLEK --- ---
    COMODOR_FALKON: Podle všeho seš už dospělej a se strachem ze strašidel (před kterými tě výkop stejně neochrání) by ses měl svěřit do péče psychologa :)
    URPUTNIK
    URPUTNIK --- ---
    COMODOR_FALKON: ".. postel s úložným prostorem přístupným přes výkop." :)
    BOAR
    BOAR --- ---
    ahoj, nejakej tip, kde na severu prahy (kobylisy, okoli) poridit tramky cca 50*160*4000 a 120x120x6000, bude to na stavbu pergoly. Mam tu sice zarohem bauhaus, ale pocitam, ze to tam bude za 2x drazsi.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    RESTINPEACE: Nechápu...?
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    COMODOR_FALKON: to jako budes mit kolem postele vykop?
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    Díky Koudymu za nasměrování...

    Je tu někdo z nábytkářského oboru kdo se věnuje výrobě postelí v nějaké rozumné cenové relaci...?

    Doufám, že se mi přes léto konečně povede vymalovat a pak bych si konečně rád pořídil "velikostně adekvátní" postel s úložným prostorem přístupným přes výkop. Ale mám trošičku problém s tím, že ve verzi s délkou 210/220 cm je na trhu asi 6 modelů, z toho 4 od Inteny (Pegas např.) a všechny děsně moderní (=nepraktické na úklid) s uskočenou bočnicí a s velmi nízko (odhadem okolo 40cm) loženou spací plochou.

    Zatímco já bych radši spíš 160x210 nebo 160x220 s vyklápěcími polohovacími rámy ve výšce tak 50-55cm (na které by pak přišel cca 10cm futon) + ideálně s jednolitou hladkou bočnicí/čelem.

    A to, zdá se, neexistuje...

    Hlavně tedy proto, že postele s úložným prostorem často vznikají jen přidáním dalších (užších) prken do postelí bez úložného prostoru.
    MTJ
    MTJ --- ---
    LEGI: Europrofil 68/78, nebo něco speciálního na míru?
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    LEGI: Znam jednoho sikovneho kluka v montane, do pristich vanoc by to mohl stihnout.
    CUKI
    CUKI --- ---
    LEGI: Mám v sousedství velmi schopného a hlavně precizního člověka, ale netuším odkud jsi. Tohle je kousek za Prahou (Rudná)
    LEGI
    LEGI --- ---
    ahoj, neměl byste někdo tip na truhláře, který by mi vyrobil zakázkově větší vstupní dveře do domu?
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    Nemohli byste mi prosím doporučit co nejnižší šuplíkový kování, s dorazem?
    Šuple má být extrémně mělký, 2 cm. Díky :)
    URPUTNIK
    URPUTNIK --- ---
    JOSEF_K: jasny, diky!
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    URPUTNIK: 1:10 je už dost extrém. Ale pokud bys chtěl ten lesklý povrch s ochranou vrstvou na povrchu, co tungový olej umí (tzn. v podstatě lak), tak to jinak nepůjde. Já ředím tak 50:50, ale nedávám obvykle víc jak dvě vrstvy, přičemž ta druhá je fakt jenom tak, aby to bylo na pohled lesklý.
    URPUTNIK
    URPUTNIK --- ---
    JOSEF_K: jen pro jistotu, to "ano" bylo na ten pomer, nebo na ty duvody? :)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    URPUTNIK: Ano, na první nátěr lepší vsakování, na další nátěry ti ředění umožní vytvořit dostatečně tenkou vrstvu na to, aby skutečně vytvrdla. Pokud uděláš druhý nátěr neředěným olejem, tak to bude nafurt lepkavé a hnusné.
    URPUTNIK
    URPUTNIK --- ---
    ahoj, mam dotaz na redeni oleju (ted tu mam zrovna tungovy) .. fakt to redite az na tech 1 olej ku 10 redidlo? mne prijde ze i bez redeni by to slo nanest (barvy je mnohdy hustsi), takze 1:10 uz bude dost homeopaticka smes, ne? to je proto, aby se to lepe vsakovalo? nebo .. ?
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    RESTINPEACE: V zásadě ano. Akorát při lepení doma tím sajrajtem nevyhnutelně něco zaprasíš:))). Moje zkušenosti jsou, že lidi často PU nechtějí používat kvůli tomu, co je to za humus. Nesundáš to z rukou, z nářadí, z ničeho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam