• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIDřevo
    Vše o dřevu, fotky dřevěných věcí, rady a návody na zpracování, tipy na koupi atp.
    rozbalit záhlaví
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    PLAGUEDIL: To neni jeden konkretni strom, ale hovorove jmeno pro celou skupinu. Stredni a jizni Amerika zeme puvodu, ma to plody, ktere vypadaji jako vosi bane.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    KOUDY: co to je taky monkeypot?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CUKI: Koupil jsem fosnu..ofrezovali jsme..obrousili a dali tenkej nater osma kvuli zvyrazneni kresby..Stodola byla super, ale od rijna do brezna se v ni nedalo skoro makat. Tohle je vic profi no..u stodoly si lidi proste neumeli predstavit proc ty stoly stojej tolik..tady jsou celkem jasne videt stroje, showroom, vylevaci a olejovaci mistnost apod..ale casem mozna nad nejakou tapetou zauvazujeme :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    KOUDY: Tvl, nechceš na to pozadí nahodit alespoň nějakou texturu ze stodoly?
    To je nebe a dudy. Ta stodola byla fakt bomba... Tohle ti kazí celé dílo :-)
    Ten topol je super. To si koupil už jako fošnu nebo si některý kousky řežeš a sušíš sám?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ADAMH: ruzne po evrope a po svete..Vcera jsme dobrousili a naolejovali nejaky monkeypody a orechy z kostariky :)

    ADAMH
    ADAMH --- ---
    KOUDY: kam ty na to drevo chodis :) to je asi soucast knowhow
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Jeden ockovej topol :)..jsem zvedavej kdy ho prodame.

    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    Ahoj, nevite jestli existuje nekde kolem Prahy pujcovna naradi, kde by mi pujcili ztuzidla aspon 140cm? Chci si postavit stul a tohle mi trochu chybi ke stesti, ale je pro me zbytecny to kupovat :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    MRMNK: Tak to zajeď rovnou do Třebotova
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    MRMNK: Démos přímo ne, ale mají smluvní pily v areálu - Dřevosort a Zudo.
    VONY
    VONY --- ---
    MRMNK: Překližku jsem koupil u Kaplana a nechal si ji nařezat tady:
    Úvod - Nábytek Infema
    http://www.nabytekinfema.cz/
    Je to kousek od sebe. Udělali na počkání (po předchozí dolmuvě).
    Můžeš se s nima domluvit rovnou na překližce, berou to z Demosu (ten je taky kousek od nich).
    MRMNK
    MRMNK --- ---
    CUKI: demos vypada ok, nejak jsem prehlidnul ze delaji i formatovani, dik
    jinak jsem praha zapad, takze p10 je ok
    CUKI
    CUKI --- ---
    MRMNK: Demos? Nevím odkud jsi...
    MRMNK
    MRMNK --- ---
    Ahoj, prosim kde doporucite v Praze koupit truhlarskou preklizku vcetne formatovani (na nabytek)?Hobbymarkety maji jen male rozmery a maly vyber materialu. Diky
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    R6ANDREW: Mne taky jednou z asi 20 navstev hobbymarketu zkontrolovali obcanku, ale jestli to ico je platny nebo ne, to uz nikdo nezjistoval. Vetsinou jak videl clovek u vstupu, ze natahuju ruku s papirem, tak rekl bezte. Jestli je to nekde jinak, tak pardon.
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    TENZO: potvrzuji, hornbach Praha ČM, kontrola podle dokladů.
    PEYOTL
    PEYOTL --- ---
    KOUDY: My to berem jen drátěným kartáčem ;)
    TENZO
    TENZO --- ---
    Nasypka na čaj

    TENZO
    TENZO --- ---
    GHOSTDOGG: Jak kde no. Treba v Olomouci si borec zkontroloval vsecko podle OP.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    Nedavno se tady nebo vedle resili americani s maflem.

    https://www.instagram.com/p/CMNwbMCg7NG/?igshid=1qhyom8iym5cj
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    MAUGLI7: nechával jsem si za poslední roky v Bauhausu nařezat lamino na cca 30 skříní a několik kuchyňských linek a v životě jsem nenarazil na problém s přesností, jediné problémy jsem si způsobil sám špatným měřením. Ale většinou než milimetr na řezu řeším několik centimetrů na křivé zdi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam