• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONITSUKATIGERBabské rady aneb rezavý nůž vyčistíte, když několikrát říznete do syrové cibule
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    _BENNY: no ja nevim ale po cibuli mam tedy opacny "pocity" ehm...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    cibule pry funguje i na zarazeny prdy, staci si ji potrit bricho :-)
    SARRI
    SARRI --- ---
    MRTINA: myslela jsem jako, ze cibuli ty zihadla nevytahuju ne ze je tam nechavam uplne...
    MRTINA
    MRTINA --- ---
    SARRI: Žihadla ti zůstanou jen od včel. Vytahovat je můžeš, ale nesmíš je při vytahování mačkat - tím si vlastně vstříkneš do rány zbytek jedu.
    SARRI
    SARRI --- ---
    SANTAL: jj, segra to prave pouzivala na atopickej exem myslim, zeptam se ji jeste pro jistotu..
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    SARRI: odvar z čaje na exem? Hele, funguje to na "suchou kůži" - atopák (má syn, 4r)?
    Zkusím cokoli, co nevypadá že by škodilo :-(
    TALITA
    TALITA --- ---
    VDFLAT: staci oloupanou cibuli oplachnout teplou vodou nebo si nasadit bryle .]
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    WAMP_ELF: hele, v pohode...nejsem ten typ admina, kterej rozdava bany hned po prvnim sebemensim naznaku OTu...

    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    SARRI: ano těch pár základních nutností jako med, česnek atd, bez kterých to nejde je nadslunce jasná věc, pokud ovšem člověk nemá ženu která je na jedno alergická, po druhém jí kolísá tlak... (pardon pokud se to někomu nezdá k tématu ale jako člověk který je nucen jíst cmundu bez česneku mám snad nárok na nějaké to ušlé zamručení..)
    HELA
    HELA --- ---
    VDFLAT: stačí si dát bacha, aby se člověk nenadechl té cibulové vůně, to jsem si kdysi někde přečetla a od té doby jsem u krájení nebrečela:)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    VDFLAT: kontaktni cocky. Fungujou stoprocentne .)
    SARRI
    SARRI --- ---
    jo a malem bych zapomnela na zazvorovej caj pri nachlazeni !
    SARRI
    SARRI --- ---
    SARAJ: nevytahuju zihadla, ale zklidnuju pichnuti od vos, vcel a srsnu zasadne cibuli

    jinak dalsi mnou uzivane babske nebo proste domaci kouzla ..
    - silny odvar s cerneho caje na ekzemy
    - cibule machana v medu= lek na nachlazeni
    - stribro cistim tak, ze ho uvarim ve vode s jarem
    - okna lestim novinovym papirem
    - kdyz jsem nemocna tak pokoj dezinfikuju tak, ze po cele mistnosti rozmistim rozkrojeny cesnek
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    PETJULE: no, tetovali jsme 25.9. takze to je uz skoro dva tydny..pry to odezni..taky to teplo a moje sedavy zamestnani tomu moc nepridavali..ale dnes rano mi matka vrazila Detralex, pry to pomuze tak jsem to zkusila..jen jsem proste nechtela hned sahat po chemce ale zkusit spis neco prirodniho...
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    ONITSUKATIGER: spíš než ledování je lepší sprchování střídavě teplou a studenou vodou. z bylin je dobrý pít odvar z petržele nebo kořene pampelišky... ale to jsou takový obecný rady na posílení krevního oběhu a nevím, možná po tom tetování to chce jen trochu času na zhojení a zmizí to samo do několika málo dnů? ;)
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    ONITSUKATIGER: Na otoky ve smyslu boule (proste po nejakym padu, atd.) se mi osvedcilo mazat to sadlem. Ale jak to zabere po tetovani, to neumim odhadnout.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    SARAJ: jsem asi dite stesteny, me jeste vcela nebodla za mych celych 27 let na teto planete...

    Nemate nekdo babskou radu na otok nohou? Ledovani nejak nezabira a nechci chytit revma anebo zanet mocaku a ocet taky nemuzu pac my ta noha otekla po tetovani nartu a ten ocet by mi vyzral barvy ...
    JTP
    JTP --- ---
    VDFLAT: Soused byl včelař, takže jsme doma žihadla tahali poměrně často a cibule fakt funguje. Stačí kousek cibule, nemusí být nutně půlka :-) Ale musí být čerstvě ukrojená.
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    SARAJ: Ja to znam tak, ze stava z cibule neutralizuje ten jed ze zihadla, o vytahovani pulkama cibule slysim prvne.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    kdyz jsme u te cibule,kdo z vas vytahuje zihadla od vcel rozpulenou cibuli?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam