• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONITSUKATIGERBabské rady aneb rezavý nůž vyčistíte, když několikrát říznete do syrové cibule




    Také Vás baví babské rady? Pomohly Vám už někdy nebo to jsou jen mýty?
    Spolu můžem rady sbírat, vyměňovat anebo vyvracet a smát se jim...
    rozbalit záhlaví
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    UWE_WEBER: Vzpomněla by sis na výrobce? Díky!
    UWE_WEBER
    UWE_WEBER --- ---
    SPIKY01: vim, že když měl syn popáleniny tak jsme kupovali v lékárně takový silikonový pásky a bezvadně to ty jizvy vyrovnávalo i měnilo barvu
    XAJA
    XAJA --- ---
    LIBUSHKA: tak ona pohánka má špecifickú vôňu, ktorá každému nepasuje, to áno:) ale tak vždy sa dá začať brať ten ascorutin.
    LIBUSHKA
    LIBUSHKA --- ---
    XAJA: tak jen dodam zkusenost :) zacla jsem praktikovat pohankove vlocky, jakozto prevenci proti modrinam - na zpevneni cevnich sten :D a muzu vam rict, ze to pekne smrdi :D skoda, ze na to taky nefunguje ocet :)))
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    MILLY: dekuji
    MILLY
    MILLY --- ---
    SANCHA: Kokosový olej- vetřít do vlasů nějakou dobu před mytím. Nejlevnější, a přitom bio, mají v DM drogerii.
    MARTIC
    MARTIC --- ---
    ONITSUKATIGER: jj funguje to. taky mam odzkouseno. ono kdyz je to neco co se neda varit staci na nakou hodinu k tomu jen tu syrovou bramboru prihodit. sul vytahnou
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    SARAJ: To zni zajimave, ozkousim, dik.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SANCHA: co tak levandulovej olejicek od saloosu, nebo i jinej - da se jak nastrikat tak vmasirovat
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    ONITSUKATIGER: Ja to mam ozkouseny, funguje to.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Vcera babska rada od mamky myho bejvalyho...

    Kdyz neco presolite, prihodte(kdyz to chutove pujde) par syrovych brambor a nechte je uvarit..nasaknou velkou cast sole...

    nevyzkouseno ale zni to lepsi nez vyvazovat cukrem...
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    NOA: :) jo ocet jsem vyzkousela a je to pravda, pradlo po nem neni citit. ani trosku.
    NOA
    NOA --- ---
    SANCHA: tak minimálně mě napadá brát si koupací čepici :) a pak nějaký zábaly na suchý vlasy

    jinak každopádně book a už teď díky za moc dobrých rad, pročetla jsem si to pěkně od začátku a nestačím se divit :) a zejtra letim do obchodu pro ocet! :))
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    Chodim dvakrat tydne na bazen a zda se ze chlor ma dost nicive ucinky na vlasy. Nevite nekdo co pomuze na ty vlasy aby se tolik nevysusovaly a hlavne aby se daly rozcesat? Kondicioner je podle mne z dlouhodobeho hlediska spise skodlivky. Dik.
    XAJA
    XAJA --- ---
    LIBUSHKA: čo sa týka prevencie, tak rutín (pohánka napríklad) a céčko. prípadne spolu v tabletkách ako ascorutin: http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/pil/ascorutin-pil-32674.html
    LIBUSHKA
    LIBUSHKA --- ---
    zname nekdo nejaky osvedceny lek na hojeni modrin? nebo idealne prevenci (zpevneni cevnich sten)?

    predem moc diky za rady :))
    KLERENC
    KLERENC --- ---
    čerstvost syrového vejce zjistíme tak, že ho ponoříme do sklenice s vodou. Čím je starší, tím víc se drží nahoře...:)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    STEPNI_VLK: namaz to sadlem:)a pokud nemas sadlo, tak babicka z italie radi olivovy olej
    LIBUSHKA
    LIBUSHKA --- ---
    GENTIANA: ale je desne hnusna :D
    SURICATA
    SURICATA --- ---
    SVETLUSKA222: jasné :)
    SARRI
    SARRI --- ---
    SVETLUSKA222: pouzivala jsem tvaroh s medem jako masku jednou tydne, skvele vycisti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam