• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONITSUKATIGERBabské rady aneb rezavý nůž vyčistíte, když několikrát říznete do syrové cibule




    Také Vás baví babské rady? Pomohly Vám už někdy nebo to jsou jen mýty?
    Spolu můžem rady sbírat, vyměňovat anebo vyvracet a smát se jim...
    rozbalit záhlaví
    KKKAROLINKA
    KKKAROLINKA --- ---
    SVETLUSKA222: horský sluníčko nemám, ale nápad zajímavej :)
    WAMP_ELF: Nene je to právě byt do kterého se budu stěhovat a víc jak rok tam nikdo nebydlel a nestaral se, ale prý to tam nikdy nebylo, snad se toho zbavim..
    SVETLUSKA222
    SVETLUSKA222 --- ---
    KKKAROLINKA: Ještě mi napadlo takovej úlet-posvítit na to horským sluníčkem, mělo by se to vydesinfikovat.
    KRKA
    KRKA --- ---
    KRKA: original :-)) bylo to nejak o svatcich, vsude zavreno a doma jen tohle .. a pomohlo, uz se to znova neobjevilo, zatim teda :)
    KKKAROLINKA
    KKKAROLINKA --- ---
    ALDEMIK: všechno je to napsané v odkazu
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    PETRA_CHATEAU: To vypadá zajímavě. Jak je to velké? Kolik to stojí? Jak dlouho to vydrží?
    KKKAROLINKA
    KKKAROLINKA --- ---
    PETRA_CHATEAU: Ok zkusim nejdříve to Savo a nějaký protiplísňový nátěr jelikož budu malovat a kdyby to nepomohlo, tak snad tohle, díky :)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    KKKAROLINKA: loni sme s tim měli v zimě doma hroznej problém. nejdřív nastříkat savem, jak píšou ostatní. a začli sme používat tenhle odvlhčovač http://www.stop-vlhkosti.cz/ceresit-stop-vlhkosti/ letos sme ho dali rovnou, jak se začlo ochlazovat a plíseň se vůbec neudělala. každopádně sme to měli kvůli debilním plastovejm oknům
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    SVETLUSKA222: Přesně tak, můj šéf říkal, že ta vlhkost vyletí ven dokonce i v případě, že je venku vlhkost ještě větší (měřil to nějak za pomoci domácí meteorologické stanice). Každopádně větrání je rozhodně důležité, i kdyby to mělo být jen pár minut, což se teď přes zimu také doporučuje..
    MARTIC
    MARTIC --- ---
    plisne v byte nedavno resila kamaradka a chvalila si na ne toto http://biorepel.cz/
    SVETLUSKA222
    SVETLUSKA222 --- ---
    Asi nejdříve odstranit příčinu(více topit, více větrat). Prostě omezit vlhkost. Soused takle bojoval docela dlouho. Potom mu došlo že by bylo fajn více větrat..
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    KRKA: předpokládám, že jste použili přímo "Savo proti plísním", né "Savo originál"?
    KRKA
    KRKA --- ---
    KKKAROLINKA: ted sme ji meli v rohu a savo zabralo napoprvy
    KKKAROLINKA
    KKKAROLINKA --- ---
    ONITSUKATIGER: No to je varianta až když to zkusim něčim sundat a nepujde to. Zatim slýchám o Savu samý pozitiva tak ho zkusim a pak to dyštak pujde celý dolu no.
    SARAJ: děkuju
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    KKKAROLINKA: omg, ja cetla plísně na štěně!
    Kamos to nechal rovnou cely vytrhat a premalovat. Pry, se ty plisne clovek pomoci pripravku nikdy poradne nezbavi...
    KKKAROLINKA
    KKKAROLINKA --- ---
    Nemáte prosím někdo tip na to jaxe nejlépe a nejůčiněji zbavit plísně na stěně? Klidně i nějaký zaručený chemky když ne babskou radu prosím prosím :)
    VODRHA
    VODRHA --- ---
    HONZAS:
    PASTEL: ja to nezpochybnuju a ani nerikam ze to je vselek, jen jsem pastnu mejla :)
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    PASTEL: My to děláme s propolisem.
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    LIBUSHKA: segře zas její muž kapal slivovici do ucha, když jí bolelo v uchu. A když se jí za chvíli potom ptal jestli to pomohlo, tak řikala: Ne, ale ted mi pěkně voní ucho :-D
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    VODRHA: nevím školy nemám, ale někde jsem četla, že skořice snižuje krevní srážlivost, a navíc hodně zahřívá organismus. Určitě věřím ve velké pozitivní účinky obou, ale vždycky když slyším o léčení všech nemocí, a žádných vedlejších účincích, tak mi zatrne.. Souhlasim, že při správném dávkování se zdravému člověku nic stát nemůže, ale ládovat skořicí někoho, kdo má např. vysoký tlak, to bych si určitě netroufla,
    HONZAS
    HONZAS --- ---
    VODRHA:
    náhodou medem léčil už starý Imhotep ve Staré říši:-)...a skořice obsahuje mnoho antioxdnt...tak proč ne:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam