• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONITSUKATIGERBabské rady aneb rezavý nůž vyčistíte, když několikrát říznete do syrové cibule
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    ONITSUKATIGER: Je to umělá hmota, já bych do toho zapalovačem nešla... Možná napařit...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    SANTAL: no jako instinkt mi pravy ze na vosk vzdy zabira teplo..nslo by to treba nahrat zapalovacem a pak setrit nebo treba horkou vodou?
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    ONITSUKATIGER: Ne, bylo to pomalovaný voskovkama + fixama. Fixy šli dolů vlhčenými obrousky, tohle ne.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    SANTAL: toho vasku jako takovyho uz ses zbavila anebo uz je oloupanej ale zbyly ti po nem fleky?
    KRKA
    KRKA --- ---
    KEBAB: moc babska rada to neni, ale me na vsechny, zatim opravdu na vsechny skvrny pomohlo toto
    SA8™ Předpírací sprej | Amway
    http://www.amway.cz/product/110402,sa8-prewash-spray
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Jak dostat voskové barvičky z umělohmotného parapetu - drsný povrch...? hm :-(
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    KEBAB: Napadají mě jen takové ty malé lahvičky s odstraňovačema skvrn, každá ta lahvička je specializovaná na jiný druh těch skvrn (ovoce, žvejkačky apod), myslim, že tam na borůvky a podobný "držáky" určitě taky nějaká je. Prodávaj to normálně v drogeriích, naposledy jsem to viděla v DMku. A samozřejmě hned po ušpinění se borůvkama tu skvrnu co nejrychleji a co nejdůkladněji podrhnout vodou a mejdlem, jinak to pak drží jak čert si myslim, a na to nepomůže snad ani ten odstraňovač. (anebo vanish :D)
    KEBAB
    KEBAB --- ---
    Osvědčené tipy jak vyprat fleky od borůvek?
    SARRI
    SARRI --- ---
    SANCHA: kup si biool a nebo si ho muzes i jen vyrobit doma.. postrik z vody a rosltinnyho oleje.. ten biool ma 55% repkoveho oleje a v zasade funguje tak, ze msicim ucpe dychaci ustroji a oni pojdou.. staci strikat treba 2x tydne a do 14 dnu mas klid kdyz uz jich tam teda nemas faaakt hodne .. zadna ochranna lhuta, muzes bylinky pouzivat jak se ti zamane
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    Mate nekdo radu jak na msice? Napadly mi bylinky ktere mam v truhliku na balkone, chemku pouzivat nechci.
    KUNHUTA
    KUNHUTA --- ---
    ONITSUKATIGER:
    SANTAL:díky! škytám co chvílu a někdy už nepomáhá vůbec nic, ale toto zkusím.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    SANTAL: jo, to mam 100% odzkouseno a funguje to velmi dobre a da se to zvladnout i bez pomoci...vemu si PETku do jedny ruky, privedu ji k ustum, zaklonim hlavu, druhou ruku dam do "hajlujiciho" modu a hooodne se napiju...funguje to...
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    ONITSUKATIGER: Na škytání mám naprosto skvělou metodu od ... pratchýně :-)

    Akorát potřebujete pomoc někoho: Vemte sklenici obyč vody (z vodovodu). Postižený se postaví, ruce natáhne vzhůru (pořádně, co to jde). A Vy mu přiložíte sklenici k puse, aby pil malýma douškama (jako když dáváte pít malému dítěti .-)
    Zabírá 100%, i na malé děti (na které radu s včerejší večeří nevyzkoušíte), i na velké... a rychle.
    Vyzkoušejte.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Zajimava babska rada od kolegy...

    Kolegyne skytala a uz ji to strasne otravovalo a kolega na ni " Ty skytas? A co si mela prdevcirem k veceri?" nejdriv zachvat smichu ale pak kdyz kolegyne premyslela a zaobiralase tim, co mela predevcirem k veceri, tak to chvilku trvalo a anjednou povida "hele, a uz neskytam"...strange ale fungovalo to!
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    RUDIEE: Napadá mě vetešnictví, blešáky, nebo internet...
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    RUDIEE: No my ho máme doma co si pamatuju... Takže ani nemám představu, kolik dnes stojí. Ale napadá mě, že v nejhorším se do tý boty dá narvat cokoliv pevnýho, co by v ní drželo... Ale zas nechápu, co na tom kopytu může stát litr teda :/
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    NIKKITA: a nepamatuješ si, odkud to kopyto máš? když jsem se naposled ptala v obuvnictví, jestli prodávají "roztahovák" na boty, tak mi řekli, že stojí min. tisícovku :/
    KRKA
    KRKA --- ---
    NIKKITA: super, diky :)
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    KRKA: Jo, je to to ve tvaru vnitrku boty, ale existuje víc druhů, to, co máme doma my, je kopyto dřevěný, má dvě části, a ty se šroubováním tou tyčí, co z toho čouhá, dají od sebe oddalovat a zase přibližovat, a tím se bota roztahuje v přední části do šířky především. Taky jsem viděla plastový kopyto, co má tu "tyč" z pružnýho plastu a tím se zase roztahuje bota do dýlky... já bejt tebou tak se poradim v krámě s obuví, tam by měli vědět, a myslim, že kombinace spreje a kopyta by mohla problém vyřešit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam