• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONITSUKATIGERBabské rady aneb rezavý nůž vyčistíte, když několikrát říznete do syrové cibule
    RIDERXXX
    RIDERXXX --- ---
    MOIRAIN: Houbičky jsem právě už zkoušel, ovšem bez sebemenšího úspěchu :/
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    RIDERXXX: prý vyprat s houbičkama na nádobí (nebo mít sušičku)
    RIDERXXX
    RIDERXXX --- ---
    Typy jak se zbavit chlupů v prádle při při praní?
    PONOZKINA
    PONOZKINA --- ---
    tak diky:-)
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    PONOZKINA: No ve slabší koncentraci se to myslím vymejvá, ale na tvém místě bych s tím šla ke kadeřnici, protože jestli nejsi s tou žlutou spokojená, jako že asi ne, tak soustavným odbarvováním po domácku dosáhneš jen zničených vlasů a podivného nerovnoměrného odstínu. V kadeřnictví ti jednorázově pomůžou, na to jsou babské rady krátké.
    PONOZKINA
    PONOZKINA --- ---
    Jo jako violeť?? cože?? :D to se nevymyje ne, nebo jo? fialovej šampon mam nějakej s šedivovlasou paní na obrázku ale nějak to nefunguje :(
    PONOZKINA
    PONOZKINA --- ---
    NIKKITA: Co to je genciánka? no přihodila se standartně odbarvovánim :D je to spíš trochu naoranžovělý, ale přitom dost světlý :)
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    PONOZKINA: Ta genciánka, ale bacha, někdy to dělá fakt roztodivný odstíny... záleží, jak se ti ta žlutá přihodila.
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    PONOZKINA: modrej sampon od welly
    PONOZKINA
    PONOZKINA --- ---
    Nemáte někdo nějakou babskou radu na stáhnutí žlutý z vlasů? :)
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    RIMAN0: kámoš to nechával odstát s autočističem Milit, ale babská rada to moc neni
    HONZAS
    HONZAS --- ---
    RIMAN0: zkusil bych lékařský benzin, ale nevím...nebo éther:-)
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    Zdravím, nemáte někdo nějaký recept či víte, jak se dá vyčistit sklo od kouře, když se tam nedostanete štětečkem? Mam tvarovanou skleněnou dýmku a nedostanu se všude kvůli konstrukci, jedině nějaká tekutina... Někdo nějaké nápady? : )
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Schopnost čaje odstraňovat zápach lze využít i v domácnosti. Mistička s několika použitými čajovými sáčky umístěná v chladničce absorbuje během pár dní nepříjemné pachy podobně jako to umí jedlá soda. Podobně můžeme spařenými, ale již suchými čajovými lístky „lapat“ zápach v bedničkách pro domácí mazlíčky. Stačí jimi kočkolit jednoduše posypat.

    Zdroj: http://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/rady-a-navody/tucet-napadu-jak-vyuzit-pouzity-cajovy-sacek
    FINSON
    FINSON --- ---
    KOCKUT23: To je síla. Nevím bohužel, jestli je i jiný recept, než omlátit omítku a nahodit novou. Já měl kliku, v zahuleném kumbále bylo 5 vrstev barvy, když jsem je všechny sundal a dal dvě nové, smrad zmizel. Jinak jsem se už na tu omítku chystal.
    KOCKUT23
    KOCKUT23 --- ---
    FINSON:
    SANTAL: omítka oškrábána a podlaha byla jen beton, teď dáváme koberce. Ale stále se ten smrad drží, sice ne tolik, ale jako bývalá kuřačka to dost cítím!
    LADYWAVE
    LADYWAVE --- ---
    no tak sem někde četla že pomáhá prášek do pečiva nebo citronová šťáva a nebo namočit do arielu na bílé prádlo. Pro jistotu jsem to namočila do všeho najednou :D Povedlo se...možná to ale bylo tím, že obarvené prádlo nebylo bílé ale žluté, nevím jestli by to fungovalo na bílé...
    VERUNA
    VERUNA --- ---
    babskou nemám, pokud někdo jo, určitě napište, ale iberia odbarvovač funguje celkem spolehlivě
    LADYWAVE
    LADYWAVE --- ---
    Ahoj prosím Vás nemáte nějaku babskou radu na obarvené prádlo? (podcenila jsem třídění)
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    KOCKUT23: Já šla do bytu po 40 letech kouření, ale měnila se myslím i omítka (stěrka) a určitě podlaha... stopa smradu nezůstala.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam