• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    LANC
    LANC --- ---
    BORGDOG: Ale notak, to pasuje spíš na ortodoxní fanoušky Kulhánka :)))
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    LANC: Případně se vraždíme, abychom dali dohromady všechny. Alraune by to měla zvážit, to by bylo PR...
    LANC
    LANC --- ---
    BORGDOG: Už vidím, jak se předháníme kdo ulovil ranější demoverzi :)))
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: No, čtyři verze bys mohla prodat jako čtyři knihy. :-) Vraž tam ještě návod na vyvolání ďábla a máš Devátou bránu. :-D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Obalka je krasne pochmurna, libi se mi, zadnej nablblej kyc. (Proda se to kdyz to neni nablblej kyc?)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Obálky :) Já na čtyři verze fakt nemám čas :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Čtvrtá verze obálky nebo knihy?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ROBERT_PILCH: Dost jsme to ladili, tohle je asi čtvrtá verze, ale s výsledkem jsem spokojená.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: Ona tam ta čuba nakonec moc nevystupuje, jako rozumný kynolog jsem ji do děje moc nezapojila, už tak tam je chaos :D
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    Je to v pohodě, myslím, že se k sobě ty knihy budou hodit. Já bych z toho neměl strach. :) A Kýbus je fakt dobrej...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Taky se mi to líbí. Možná leda ten pes mohl ukázat zuby. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    V epoše budou mít radost, zatím na ní není žádný vysloveně negativní komentář, to je úspěch.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Hezké, líbí se mi.
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: To je určitě dobrej tah...
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Fajná, mě se líbí hodně. Rozhodně víc než ta předchozí, ta mi přišla trošku přeplácaná, možná i maličko skoro už do kýče. Tahle má super atmosféru, až se těším až se začtu, obálka působím slibným zážitkem. Moire má takový až sveřepý výraz :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    THOMASMORTA: Snažili jsme se zachovat jednotnou grafickou úpravu, ikdyž to vychází u jiného nakladatele.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ALRAUNE: Mně se docela líbí, ale nevím jak pasuje k obálkám ostatních knih. Občas bývá problém v tom, že když se vyskládají vedle sebe knihy, které k sobě patří, tak jinak pěkná obálka je najednou nevýrazná, a viděl jsem i opačné případy, kdy samostatně nevýrazná obálka skvěle vynikne v sadě souvisejících knih.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Obálka na Hon na lišku ve větší verzi. http://www.casopisxb1.cz/wp-content/uploads/2011/10/neomilln-hon-na-lisku.jpg

    Zajímají mě vaše názory na ni, s Kýbusem jsme na obálce spolupracovali poprvé.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Vydání nové Moire se blíží, na odkazu je vidět i nová obálka, bohužel v miniverzi,. http://www.epocha.cz/novinka.php?id=13
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    THOMASMORTA: Něco takového zřejmě je ve "schopnostech" toho stínu. Osobně bych to viděl asi na rozdíl mezi "počítačem" a "umělou inteligencí." Stín je pouhý počítač s uloženými vědomostmi, který dělá jen to, co mu "pán" přikáže. Nic nikde vytrubovat nemůže, třebaže si do jisté míry uvědomuje okolí. Ovšem pokud začnou přibývat "obeznámení lidé," počítač postupně "nabírá šťávu," až nakonec prolomí hranici, osvobodí se. Co udělá pak je jiná věc, někdy je jen "rád, že je rád." Někdy se opravdu naštve a začne být aktivnější. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam