• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Ano, chtělo by to přitlačit. :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Tak cenzura asi ne, to by ses musela více snažit :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Cenzura kvůli sexu? Tady? Optimisto :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Považ, jaká by to byla reklama. Už vidím titulní stránku Blesku "krvavé orgie, atd", cenzura zasahuje, z knih se stává podpultové zboží, HBO točí seriál, nakladatel mizí v exotickém daňovém ráji...
    LANC
    LANC --- ---
    ZOIDBERG: Chtěl jsem něco říct... Ale raději budu mlčet... :)
    LANC
    LANC --- ---
    TANAIS: Ostatně, je to jedna z nejpovedenějších obálek. Hned po Psí zimě :) To by ostatně taky mohlo být zajímavé téma na anketu, kdo má rád kterou obálku.

    Ad sekta: Myslíš jako formálně? Neb prakticky už se minimálně tímhle klubem stalo, ne? A neměla by to být spíš sekta vyznavačů Inglofa? :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Raději ani nechci uvažovat o tom, jak by vypadal obřady vyznavačů... karabáče z hroší kůže, stříbrné anální kolíky, řetězy, atd :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: zajímavý návrh, ale jsem na něj asi příliš líná :) Tedy pokud třeba není možné objednat si postupnou krádež archů někde na netu... :-)

    BORGDOG: Dítě skály je moje nejoblíběnější kniha od Petry. Jsem dokonce takový fanatik, že mi doma visí i originál obálky od Kupčíka.

    Tak mě napadá... není čas na založení sekty vyznavačů Loty? :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Zatím mám v merku Tinu, legalizaci Dítěte skály (posledně mi to nevyšlo) a "Zahradu bestií" od Deavera. I když... já se znám, určitě ještě něco přiberu...
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: Na něčí hrobeček dojde určitě :)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Doufám, že dojde i na dojemný Kašpárkův hrobeček :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Zpravidla typu "jak chudák do ještě větší bídy přišel" :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: Co? Hry na bolest? Pokud jo, počítej s tím, že jsou to erotický povídky, zápletkou je tam dost často jen akt :) Ne vždycky, samozřejmě, taky jsou tam různý anekdoty :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: No, nejspíš platí zásada, že dobrého není nikdy dost. :-) Ale dnes si je chci elektronicky koupit, tak uvidím.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Sakra, to toho nemáte jinde dost? :) Torge s Lotu už jsou z toho věčnýho šukání rozškubaný jak samice :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    No, žíznivý v poušti je vděčný za každou kapku... :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Neříkám, že tam nejsou fetiše... například krásná mrtvá matka s černými vlasy až pod zadek a v bělostné noční košili, nebo adolescenti v čajovně, ale ani ostrý petting neplánuju. :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Třeba tam bude alespoň ostrý petting, když už je to pro ty děti... Já si náhodou minulý rok koupil Pohádky pro neposlušné děti. Tomu říkám příběhy s pořádným poučením na konci (pokud se děti nepočůrají hrůzou).
    LANC
    LANC --- ---
    ZOIDBERG: Hehe, taky zvažuju. Už je to hoooodně dlouho co jsem nakoukl, resp. koupil si knihu pro děti a mládež, tak do toho možná z nostalgie půjdu. Baby adult retro :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Já jsem více zvědavý na ten připravovaný román pro mládež. Fakt to nebude ani trochu sado-maso? Ani trošičku? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam