• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    LANC
    LANC --- ---
    ZOIDBERG: A přesně toho se Ti dostane.
    LANC
    LANC --- ---
    SHEALA: Da. Karoline éto Mázlik :) Styď se, Noční klub rulez! ;-)
    LANC
    LANC --- ---
    MOUNTBATTEN: Tak tohle bych snad neřekl ani o žánru červené knihovny.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Co blbneš, kriminál je pro každého, ani nevíš jak v něm přistaneš. Já bych jeho návštěvníky zase tak nedémonizoval.
    LANC
    LANC --- ---
    BORGDOG: Jsem se zasnil... :)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Naopak, Matka srdečně zvaná :D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ALRAUNE: tomu rikam sit kontaktu. Jak se clovek dostane k bejvalejm herakum si dovedu predstavit, protoze taky jednoho znam dost osobne, ale k lidem co si odsedeli? Respekt:-) Bala bych se.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Já ještě Vyhlídku ještě nečetl, ale spoilery mě nemohou rozhodit, žádnou originalitu ani šokující dějové zvraty nečekám. Čekám a těším se poctivou porci zábavné bezduché řezničiny :-)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ALRAUNE: myslim ze jo... Mazlik je Karolina?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Mazlík?
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Aha, to je ta ženská z Nočního klubu. Prostě, ideální dívka pro dlouhodobý a perspektivní vztah.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SHEALA: Podívej, Kulhánek nemá děti, co vím, nemá ani ženskou, je to introvertní starej mládenec. Ty náměty nanachytáš jen tak ze vzduchu... já jsem prostě sběrač příběhů, zažila jsem dost, ale ne všechno, nedělá mi problém sednout si s bývalým herákem a mluvit s ním o opiátech hodiny, znám lidi, co si lecos odseděli, atd.
    Na to, aby člověk tohle všechno bez naslouchání příběhů prostě zkonstruoval a procítil, by musel být opravdu geniální a to většina z nás prostě není.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    SHEALA: Zní to tak příšerně, až začínám mít chuť si to přečíst. Něco jako para-Stmívání. :-)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    MOUNTBATTEN: neurazis, ja je rada ctu, ale je to takove lehce guilty pleasure. Hlavne teda, Kulhos pise zabavne furt to samy. Budiz, Lota a Tina maji spolecny rysy, ale je tam socialni presah kterej Kulhos nema. Realistickej. Zneuzity pubosi ktery se branej. Zly vstekly dospivajici postizeny deti, obdareny schopnostma, se msti. Prostitutky ktere necekaji na romanek Pretty Woman.

    Bacha spoiler Kulhanka

    A nevim jestli Kulhosovi odpustim ze jeho hlavni postava ve Vyhlidce sbali jako jediny chlap holku ktera si prosla zneuzitim jako dite, pak se z ni stala strasne drsna zenska. (A psychicky ji uzdravil jakysi polodemoni Kocour)
    Jenze drsnou zenskou a jeji partu prepadne particka upiru, oslepi ji, drsnacka skonci v ustavu, kde ji znasilnuje zrizenec. Po mnoha peripetiich a uzdraveni Kocourem je schopna fungovat, ale nenavidi vsechny muze.
    Jo a je desne krasna, blond, vrazedna upirka.
    A tuhle holku hlavni hrdina vyhlidky sbali.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SHEALA: jo vetsi slohova obdarenost, to bude tim.
    Ted tu asi vsechny urazim, ale mne Kulhankovy knihy prijdou dobry tak akorat jako podlozka pod pivo. U Petrinych se to krutoprisny cte hezky, protoze tam je hodne dobry dar slova. (A kdyz porovnam trebas kydlici Lotu, ktera mne, v te posledni knize, uz notne prudila , s Ditetem skaly, tak to druhe by snad zkousl i lecjaky salonni intelektual. Teda musel by mit sklony k perversi, to jo. Ostatne Kvet skaly mne jako eroticka povidka dost "rajcoval":-)) )
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Mord-Sitha Alraune! :-D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: Matka stvořitelka, Bohyně za Oponou a tak. Lota jako emanace onoho božstva a Tanais jako velekněžka?

    Otázkou ovšem je, kolik si takový božský princip za oponou užije zábavy.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: No, tak matka samozvaná? :¨)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Matka? Představená? Kým? :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Já jsem matka představená :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam