• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    LANC
    LANC --- ---
    ZOIDBERG: Jojo, to je přesně ten okamžik, co se mnou hnul. Rozvádět bych to snad ani nepotřeboval... Jinak je to až zívačka :) Teda prozatím. Poměrně nechápu ty rozpačité recenze, co jsem četl. Co se obálky týče, mě nějak zásadně nevadí. Lidí se mi kontrast zeleného podkladu s barvou vlasů, pravda, ta nahota je tam možná zbytečně explicitní, taková jakoby laciná reklama, ale na druhou stranu, že by to bylo dneska něco, nad čím se někdo pozastaví? Nelíbí se mi hlavně ten font názvu titulu. Jinak na mě hodně zapůsobila Očisti ten meč. To má poměrně hustou atmosféru (v dobrém míněno).
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    "Zimní svátek" jsem taky dnes přečetl. Dobrá povídka. Zatím byly vlastně dobré všechny... Intenzivním okamžikem myslíš ten orální sex z donucení? Já si říkal, že snad autorka konečně dostane tomu, co slibuje obal - status 18+ a ona to přešla pár větami...:-) No, ale vážně, uvažuju, kdy mě se v literatuře naposledy šokovalo. Asi "Laskavé bohyně". Další věc je ta, že mě na "Hrách na bolest" celou dobu cosi odpuzovalo, takže jsem si ji nechal až na teď, a ono je to překvapivě dobré. Když jsem ji měl v ruce poprvé, tak jsem si řekl "on to vypadal Netopejr? no to bude kravina, a s tou obálkou si to nemohu ani vzít do vlaku". To ti to opravdu nikdo jiný nechtěl vydat? Podle mého by to s jinou obálkou a u jiného nakladatele mělo o dost lepší prodeje.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: Intenzivní? :)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Nu, pěkná povídka. Ač v jednom okamžiku taková ... intenzivní... :)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: A není to spíš "vadným" vzorkem fanoušků? :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Tady jsou ty ankety fakt zajímavé a jasně ukazují, že slušnej hrdina to má ve fantastice těžké.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Malý test - kdo namaloval obálku knihy Hry na bolest? :)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Řeknu až přečtu :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Moje oblíbená je Zimní svátek, ale nevím, jak se to bude líbit klukům ;)
    LANC
    LANC --- ---
    ZOIDBERG: Hehe, čteme koukám stejnou knihu. Taky jsem zvědavej, znám z toho jen ty povídky s Lotou a skvělou Bránu Kaer Morhen. A co si tak pamatuju ohlasy na netu, reakce byly řekněme rozporuplné :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Tak to tam něco úchylného ještě určitě bude :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Začal jsem číst Hry na bolest, v kontextu tvého díla mi to příjde docela normální, čekal jsem, že to bude mnohem více úchylné. Ale jsem teprve u druhé povídky, tak co není, ještě může být, že.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: V pohádkách se může ledacos, dneska je to těžší :) Hele, jinde pářu, tak to tentokrát holt oželím :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Co to sakra píšeš za knihu? Tak v Červené karkulce může myslivec zaživa rozpárat vlka a je to košer, ale trýznivá likvidce devianta není? Úpadková doba...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Jistě, že ně. Sadističtí vodníci pracují u CIA jako experti na waterboarding. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: Nemůže tam být sadistický vodník :)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Aha, takže utonutí je piánko smrt? :) A co kdyby to bylo s pomocí sadistickýho vodníka? :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    No... tak aspoň utopit v dehtu nebo horkým asfaltu. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Tak ne, žádnej trýznivě zabitej deviant tam být nesmí... může se utopit, víc nic :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TANAIS: Mělo by, jednám s Mullerem. Ale asi spíš jako volné spojení samostatných příběhů.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: a co to povídkový volný pokračování? Bude? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam