• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    LANC
    LANC --- ---
    Ad Hry na bolest: opravuju předchozí, Valentýnské má taky grády. A jak se nu ohnedá narazilo na tu (ne)podobnost s Kulhánkem, teď už si umím představit nějakou autorskou spolupráci. Nevím proč, ale myslím, že popisovaná epizoda by se např. v Nočním klubu neztratila :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    LANC: Ne, tentokrát spíše mizérie ryze soukromá. Literárně to jde, akorát čekám na další várku ke korekturám.
    LANC
    LANC --- ---
    BORGDOG: Aneb literární deviace v praxi? :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Škoda. Upload asi neplánuješ?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Nikde to není, bylo to fakt hrozný a ani tomáš ani kudláč mi publikaci nedoporujčili :D Už je to přes sedm let, co jsem to napsala.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Prosím, link nebo aspoň název ke zfetování googlu. Dneska mám na něco takového právě náladu.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Nemám... mám tam pár sm povídek, které jsou podobné povídkám, co vyšly a jednu příšernou, takovej narkopunk.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Vida! Hezká trefa! :-) A takových věcí máš určitě v šuplíku víc.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: Slíbila jsem Robertovi, že něco o Caprcornu ještě napíšu :)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Hranice jsou přece od toho, aby se posouvaly :D Ale ne, teď vážně, na vymetávání šuplíků je očividně ještě času dost ;-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Proč? :-) U takového Capricornu jsem se docela chechtal, měla bys psát víc SF.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Ne, tohle už je za mou hranicí :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Nemusíš, ale vsadím se, že bys chtěla. ;-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Nemusím zas vydat úplně každou hrůzu, co jsem kdy napsala :)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: A není to škoda, že leží ladem? :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TANAIS: No, každopádně i z dob bdsm.cz zbylo nevydaných povídek jen pár.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: z těch tmavých obzvláště :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    NEtopejr chtěl nahatou, no :) A nikdo jiný to vydat nechtěl, nebo spíš jsem v té době ani nikoho jiného nehledala. Je to takovej sběr povídek z různých koutů.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    To je ono, kápl jsi na to - kniha vypadá lacině - jako něco z roku 1992.
    LANC
    LANC --- ---
    ZOIDBERG: Jojo, to je přesně ten okamžik, co se mnou hnul. Rozvádět bych to snad ani nepotřeboval... Jinak je to až zívačka :) Teda prozatím. Poměrně nechápu ty rozpačité recenze, co jsem četl. Co se obálky týče, mě nějak zásadně nevadí. Lidí se mi kontrast zeleného podkladu s barvou vlasů, pravda, ta nahota je tam možná zbytečně explicitní, taková jakoby laciná reklama, ale na druhou stranu, že by to bylo dneska něco, nad čím se někdo pozastaví? Nelíbí se mi hlavně ten font názvu titulu. Jinak na mě hodně zapůsobila Očisti ten meč. To má poměrně hustou atmosféru (v dobrém míněno).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam