• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Nemám... mám tam pár sm povídek, které jsou podobné povídkám, co vyšly a jednu příšernou, takovej narkopunk.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Vida! Hezká trefa! :-) A takových věcí máš určitě v šuplíku víc.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: Slíbila jsem Robertovi, že něco o Caprcornu ještě napíšu :)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Hranice jsou přece od toho, aby se posouvaly :D Ale ne, teď vážně, na vymetávání šuplíků je očividně ještě času dost ;-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Proč? :-) U takového Capricornu jsem se docela chechtal, měla bys psát víc SF.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Ne, tohle už je za mou hranicí :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Nemusíš, ale vsadím se, že bys chtěla. ;-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Nemusím zas vydat úplně každou hrůzu, co jsem kdy napsala :)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: A není to škoda, že leží ladem? :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TANAIS: No, každopádně i z dob bdsm.cz zbylo nevydaných povídek jen pár.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: z těch tmavých obzvláště :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    NEtopejr chtěl nahatou, no :) A nikdo jiný to vydat nechtěl, nebo spíš jsem v té době ani nikoho jiného nehledala. Je to takovej sběr povídek z různých koutů.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    To je ono, kápl jsi na to - kniha vypadá lacině - jako něco z roku 1992.
    LANC
    LANC --- ---
    ZOIDBERG: Jojo, to je přesně ten okamžik, co se mnou hnul. Rozvádět bych to snad ani nepotřeboval... Jinak je to až zívačka :) Teda prozatím. Poměrně nechápu ty rozpačité recenze, co jsem četl. Co se obálky týče, mě nějak zásadně nevadí. Lidí se mi kontrast zeleného podkladu s barvou vlasů, pravda, ta nahota je tam možná zbytečně explicitní, taková jakoby laciná reklama, ale na druhou stranu, že by to bylo dneska něco, nad čím se někdo pozastaví? Nelíbí se mi hlavně ten font názvu titulu. Jinak na mě hodně zapůsobila Očisti ten meč. To má poměrně hustou atmosféru (v dobrém míněno).
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    "Zimní svátek" jsem taky dnes přečetl. Dobrá povídka. Zatím byly vlastně dobré všechny... Intenzivním okamžikem myslíš ten orální sex z donucení? Já si říkal, že snad autorka konečně dostane tomu, co slibuje obal - status 18+ a ona to přešla pár větami...:-) No, ale vážně, uvažuju, kdy mě se v literatuře naposledy šokovalo. Asi "Laskavé bohyně". Další věc je ta, že mě na "Hrách na bolest" celou dobu cosi odpuzovalo, takže jsem si ji nechal až na teď, a ono je to překvapivě dobré. Když jsem ji měl v ruce poprvé, tak jsem si řekl "on to vypadal Netopejr? no to bude kravina, a s tou obálkou si to nemohu ani vzít do vlaku". To ti to opravdu nikdo jiný nechtěl vydat? Podle mého by to s jinou obálkou a u jiného nakladatele mělo o dost lepší prodeje.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: Intenzivní? :)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Nu, pěkná povídka. Ač v jednom okamžiku taková ... intenzivní... :)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: A není to spíš "vadným" vzorkem fanoušků? :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Tady jsou ty ankety fakt zajímavé a jasně ukazují, že slušnej hrdina to má ve fantastice těžké.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Malý test - kdo namaloval obálku knihy Hry na bolest? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam