• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALRAUNE: no tak socialni drama, neni na uhli, tak se zahrivaj lektvarama a telesnym trenim. Naprosto tezce pragmatickou povidku napis!
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Každopádně, pro ty pány by to určitě nebylo poprvé, tak nevinní zas nejsou a noci jsou dlouhé a chladné :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Fantazii se meze nekladou. :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: kombinace psychotropních elixírů a nějaké obzlváště zlomyslné kletby?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: Chlast? Spíš drogy...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Je chlast dostatečně rozumný důvod? S bonusem v podobě ranního probuzení a myšlenky - proboha, co to mám v posteli? A co jsem s tím včera dělal? Mami!!!
    LANC
    LANC --- ---
    SHEALA: HA!
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SHEALA: Představa viktoriánské romantiky mezi Ingolfem a Rabem je ještě perverznější :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    jestli jste nekdo i ctenari Zemeplochy, tak vezte ze existuje slash mezi Vetinarim a Smrtem. A spis nez slash je to romanticke viktorianske cteni:-)
    Death Insurance
    http://www.yuletidetreasure.org/archive/34/deathinsurance.html
    LANC
    LANC --- ---
    LANC: No, ač mám Enna a Ingolfa moc rád jako postavy, tohle bych asi fakt číst nemusel :)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Prostě jen tak z prdele :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ALRAUNE: Vlastně ani nerozumnej důvod mě nenapadá, snad jen všeobecná zkaženost :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Jen mě nenapadá žádný rozumný důvod, proč by spolu do té postele lezli.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    To by tak mohl být námět na nějakou hodně speciální silvestrovskou povídku z limitované edice.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Nemělas mi to psát, teď se budu celý den obírat představou důvěrností mezi těma starejma uličníkama :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SHEALA: No, já si myslím, že jo. Ty jsou všude :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Já mám crossovery rád. :-) Bývá to ohromná sranda.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ALRAUNE: jasny, proto ten smajl, ono v cesku stejne asi moc yaoi fanynek neni :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SHEALA: No, to by mohl být, ale nevím jestli se odvážím pustit do yaoi Ingolf s Rabem :D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ad povidky, mohl treba i nejaky crossover. Ingolf s Moire, Rabe s Lotou, Ingolf s Rabem :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam