• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ALRAUNE: Vlastně ani nerozumnej důvod mě nenapadá, snad jen všeobecná zkaženost :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Jen mě nenapadá žádný rozumný důvod, proč by spolu do té postele lezli.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    To by tak mohl být námět na nějakou hodně speciální silvestrovskou povídku z limitované edice.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Nemělas mi to psát, teď se budu celý den obírat představou důvěrností mezi těma starejma uličníkama :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SHEALA: No, já si myslím, že jo. Ty jsou všude :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Já mám crossovery rád. :-) Bývá to ohromná sranda.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ALRAUNE: jasny, proto ten smajl, ono v cesku stejne asi moc yaoi fanynek neni :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SHEALA: No, to by mohl být, ale nevím jestli se odvážím pustit do yaoi Ingolf s Rabem :D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ad povidky, mohl treba i nejaky crossover. Ingolf s Moire, Rabe s Lotou, Ingolf s Rabem :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: To zcela jistě :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: V tomhle jsem udělala opravdu maximum, dokonce jsem si vyřvala i Euromedii, ale jak je vidět, tak moc se zas nezměnilo.
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: A třeba by se v těch povídkách daly zohlednit ty výsledky anket tady :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    S Tritonem je to trochu smutné, ale když to Stasovi nevadí, tak co. Neprodá on, o to více prodá jiný dalšího vydání.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Já vím, kde pracuješ :) Po pravdě, tohle Stasovi nevadilo nikdy. To je klasický průběh... knihy je pořád prodáno 800 ks a zničeho nic se kniha dotiskuje, protože nikde není.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Mimochodem, přivedli jste mě na myšlenku udělat takovou "dárkovou" knihu, kde představím v erotickkých povídkách většinu z mých obvyklých hrdinů. Vzhledem k tomu, že se plánuje povídková sbírka o Moire a Desmondovi a taky o Tině, mohla bych si dvě povídky střihnout už teď jako bonusy a pak je tam použít.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Shodou okolností pracuji u jedné větší distribuce, takže vím, že fakt není. Docela se divím, že Stasovi nevadí, že mu utíkají prachy.
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Na druhou stranu, nemůžu říct, že by mě to překvapilo až tolik :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: No, v Kosmasu není, v takových těch malých eshopech není skladem, což znamená, že ji taky možná nemají.
    LANC
    LANC --- ---
    ZOIDBERG: Nojo, máš recht. Já jen vycházel z toho, že Lotu ještě vidím snad všude. Samozřejmě smysl dotisků a dalších vydání jsem nechtěl zpochybňovat, jen mě překvapilo, že už by Lota taky nebyla.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Nechtěl to už tenkrát, a to ještě vydával Tinu a Lotu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam