• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: No, bude, ale rozhodně ne hned.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Nová Moire náhodou jako e-kniha nebude?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROBERT_PILCH: Ale špatně pro mý konto. :-) Ale jo, dočkáte se... vy a Deaver, ta Zahrada bestií zní zajímavě.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    BORGDOG: Dobře. Aspoň pro mě a pro Petru. :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZOIDBERG: No právě to je ten problém. :-) Když vlítnu na Palmknihy... jak bude pak vypadat útrata.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Nakup do zásoby, ne? Nakladatel i umělkyně chtějí mít taky hezké vánoce :-) Právě u e-booku vdím, pokud bude cena rozumná, velký prostor k tzv. křečkování. Vezmu si tohle.. a tohle.. a ještě toto. Když to nežere místo...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROBERT_PILCH: Musím pozvolna. :-) Teď čtu "Jméno růže" a nejde to tak rychle, jak bych chtěl. :-)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    BORGDOG: Do týdne by tam snad mohla být trojka, takže by bylo konečně k dispozici všech pět dílů.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Musím si Tinu konečně přečíst. Večer udělám útratu na Palmknihách. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: Jojo, přesně :D
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Něco jako Hra o trůny. :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    To zní jako ideální kombinace :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZUZKAOU: Dělám na tom se scénáristou, sama bych si i na technický scénář netroufla.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZUZKAOU: Kdyby producent myslel, že na to peníze nebudou, tak mi neplatí opci :) Snad to nějak klapne, i když velká produkce to asi taky nebude, na to v ČR prostě není.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: a scénář bude tvoje práce a nebo to někdo převezme?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZUZKAOU: Já jednám s produkcí, ne s režisérem, takže tam je to něco jiného. A produkce už zas jedná s distributory a tak...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: jako že je šance, že se na to seženou prachy a zrealizuje se to? To by bylo super... Mám z první ruky mnoho neveselých historek o tom, proč pořád Labyrint není v kinech, tak bych byla ráda, kdyby další případný žánrový film to měl snazší.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZUZKAOU: Je to v procesu :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Náhodou, to by bylo zajímavé... soused je divnej, mami, pořád si pouští nějaký filmy, kde lidi hrozně křičí a nějaká paní pořád vzdychá a volá Bére, Ingmare, ještě! :-)

    Já mám podobné narážky rád, snažím se do všeho, co píšu nějakou šoupnout.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: a jak to vypadá s případným Tina filmem?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: :D Musí vám stačit, že jsem to nabídla stejné filmové produkci, jako Tinu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam