• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    TANAIS: Co bych nenapsal. Odpovědní pracovníci u nás knihy berou jako řezník dobytek na jatkách - kus jak kus, mají toho moc. Nějaké plánování dopředu se nekoná , spíše se jen čeká :-( O leckdy zvláštních vztazích s nakladateli nemluvě, to jsou někdy fakt divní pavouci. Platí heslo: "s nejmenšíma rybama je ten největší vopruz".No, hlavně že se kola točí a knížka vozí:-)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Kontraband musí být v pohybu, marná sláva :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TANAIS: Hlavně, že distribuujou :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ZOIDBERG: a to tu klidně takhle napíšeš před autorkou? Tím chci říct - před TOUHLE autorkou??? :))))
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    já si to snad budu muset objednat, pač se do knihkupectví jen tak nedostanu...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Záleží od koho objednávají, my to vesele vozíme od neděle. Jeden den objednají,druhý den mají, konkurence je drsná. Spíše si myslím, že ani nevěděli, že to vyšlo. My se taky nemáme čím chválit, kolega lempl to taky zavedl do systému a do nabídky až den předem... .
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Snad liška do té doby nesejde věkem... :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Chyběl mi tam smajl :) Ono to k vám taky doputuje :)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Bohužel, běžná realita života na periferii, tj. za hranicema okresu Kolín :) Nebude to patrně nic osobního, stejně tak jsem čekal na Žambocha. Ovšem musím říct, že po detailních informacích odtud mě docela pobavil prodavač ve Valhale, když mi tvrdil, že Hon teprv včera vyšel z tiskárny :) No a ve druhé speciálce o tom, že má vyjít, ještě ani nevěděli :) Jen by mě zajímalo, jestli je ta logistika takhle výkoná i jinde nebo se jedná o místní selhání :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: Cože? No to je skandální.
    LANC
    LANC --- ---
    Tak jak jste kdo na tom? Liška uhnána nebo ještě ne? Já dneska obšlápnul Kosmas a dvě speciálky a ještě nic - prý tak na konci týdne nebo spíš po neděli. GRRRRRRRRRR! :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZOIDBERG: Já vím - a v kapitánském křesle Sean Connery. :-) Ne, dělám si legraci, určitě je to zajímavý zážitek. Jen své případné fyziologické reakce si netroufám odhadnout.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Ale ne, to není ten druh ponorky - s torpedy, přehřívajícím se atomovým reaktorem a bord kanónem. O tom můžeš na její palubě jen snít...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    TANAIS: Pěkné, ale pro mě by to asi nebylo. :-) Klaustrofobie mi nevadí, ale když se řekne "ponorka," vybaví se mi spíš "Krvavý příliv" nebo "Widowmaker." :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    BORGDOG: no, na dovolený jsme absolvovali s dcerkou výlet ponorkou. Jako... zažila jsem lepší věci, ale zajímavý to bylo. Důkaz zde:

    Žlutá ponorka na Tenerife - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=sMFB0kE5imo



    Jinak - tramvaj je zcela odlišná od busu.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZOIDBERG: Pij pitnou vodu... pij pitnou vodu... pij pitnou vodu... a nepij rum!
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Zase mám strašlivé kocoviny, abyste mi jen nezáviděli.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZOIDBERG: Tak se nevytahuj a buď rád. :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Vůbec nevím, o čem se bavíte, osobně mám žaludek jako starý mořský vlk. A chuť na dobrý rum taky :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: A to mě zas neva, bylo by to zajímavé. Akorát by se možná námořníci v půli cesty rozhodli otevřít okna, abych měl z čeho vrhat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam