• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: Já si ale myslím, že za to nemůže Kulhas. Jeho čtenáři chtějí, aby to byl kultovní autor :) Po pravdě, nemyslím, že cokoli z toho, co píše, by nemohli dostat jinde. Bude v tom nějaká nostalgie :)
    LANC
    LANC --- ---
    LEXIK: No, s ohledem na to, jak ta kniha byla přijatá, tak asi zas tolik lidí plakat nebude. Přiznám se ale, že už mě tenhle přístup začíná štvát. Nemůžu se zbavit dojmu, že to smrdí snahou o to být kultovní spisovatel za každou cenu :(
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    btw. dostal jsem echo od distribuce, že Kulhánek nepovolil dotisk ... takže až se doprodá "Vyhlídka na věčnost" co je na krámech, bude zase "šmidlik" ...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    taky ne...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ja taky ne :( fnuk.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Kovářova kobyla chodí bosá, já ji ještě nemám.
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Tady stále nic :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Tak co, už Moire někdo má? (Já ne, jako již tradičně :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Svůj názor na firmu pana Pavlovského jsem si kulantně nechal pro sebe, ale když jsi to řekl sám...
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    To jsou intimity :)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ALRAUNE: No, v Pemiku mě moc rádi nemají (kromě Zoidberga, doufám...). :D V rámci rozparcelování trhu jim nedodávám knihy přímo, ale přes Seqoy, a tam to prý občas drhne...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Největší obštrukce dělají malí slovenští dodavatelé, s nimi něco řešit, to je na střelu do týla... I když u nás jsou taky pěkní výtečníci. Nebudu se šířit veřejně. Obecně se dá říci, že nejlépe se pracuje s obry typu Euromedie, to je radost, máme stejné zájmy a problémy, takže proč si házet klacky pod nohy?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    NO, Epocha a Brokilon snad žádné problémy s distribucí nedělají, ne?
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    TANAIS: Co bych nenapsal. Odpovědní pracovníci u nás knihy berou jako řezník dobytek na jatkách - kus jak kus, mají toho moc. Nějaké plánování dopředu se nekoná , spíše se jen čeká :-( O leckdy zvláštních vztazích s nakladateli nemluvě, to jsou někdy fakt divní pavouci. Platí heslo: "s nejmenšíma rybama je ten největší vopruz".No, hlavně že se kola točí a knížka vozí:-)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Kontraband musí být v pohybu, marná sláva :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TANAIS: Hlavně, že distribuujou :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ZOIDBERG: a to tu klidně takhle napíšeš před autorkou? Tím chci říct - před TOUHLE autorkou??? :))))
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    já si to snad budu muset objednat, pač se do knihkupectví jen tak nedostanu...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Záleží od koho objednávají, my to vesele vozíme od neděle. Jeden den objednají,druhý den mají, konkurence je drsná. Spíše si myslím, že ani nevěděli, že to vyšlo. My se taky nemáme čím chválit, kolega lempl to taky zavedl do systému a do nabídky až den předem... .
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Snad liška do té doby nesejde věkem... :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam