• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: víš co, budu sledovat víc, kdy máš nálevny a zkusím to s ní naplánovat na jindy, určitě se jí to bude líbit. Dřív by na to byla ještě asi malá (jakože "mami poď tam se mnou"), ale teď už myslím v pohodě.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TANAIS: Škoda, určitě by se jí tolíbilo, jsou to filmy pro děti a pak nějaké tvoření s animátorkami, je to tam pravidelně.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    a škoda, že má karol angínu, bych ji vzala s sebou...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: tak to já to zkusím naplánovat. Vašek je dopoledne na fotbale, tak bych se s ním možná vyměnila.. :)

    ALRAUNE: no... možná i na ten nástroj, kterej Gothel drží v ruce, dojde, pač občas bych je už teď všechny tři zardousila ;)
    LANC
    LANC --- ---
    TANAIS: To je ovšem nádhera ;-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TANAIS: Gothel, jo? Nojo, matku matce :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TANAIS: Od tří do pěti, to promítají pro dětičky :D
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: od kolika to plánuješ?
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Dovolte mi, abych se chvíli normálně sprostě vytahovala. Od včerejška mi tahle věc říká "pane" :) že prej jako za porod :)



    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Já tedy dobrou pálenku piju :) Zrovna teď jsem nastydlá a fakt bych si ji dalal.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Já ji taky nepiju, ale co mám s tím ovocem dělat? V pálenici je celkem nuda, všichni napjatě čekají, až TO bude, ale je tam alespoň teplo a spousta různých zajímavých vůní.
    LANC
    LANC --- ---
    ROBERT_PILCH: To by po chvíli mohl být co podpis, to originál :)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ALRAUNE: Tak příště podpisovka tam. Jsem ochoten řídit, protože pálenku nepiju. :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Tak do pálenice bych jela taky :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Zní to lákavě, ale dost jsem se narajzoval minulý víkend do Brna, a navíc mám ráno domluvenou seanci v pěstitelské pálenici, je čas vzít švestky na výlet, to aby zima nebyla tak fádní.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    ALRAUNE: d* :)
    pokusim se prijit
    LANC
    LANC --- ---
    Tak Liška už je konečně doma :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TRUCE: Bude to od tří a budeme tam minimálně do pěti, dítě jde do kina, já tam podnikám literární nálevnu :)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    ALRAUNE: jak dlouho a odkdy to v sobotu v Oku bude?
    v patek jdu na oslavu tricitky... ;)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Jo, toho jsem četl a taky mě to napadlo. :-) Ovšem tím, co jednou přijde jsem nemyslel sebe, ale to převlíkání za dominu.

    A jinak, pro zajímavost - jediná akce, u které zvažuji podniknutí jakýchkoliv zoufalých činů za účelem účasti je MalazCon pod podmínkou, že bude a že tam bude Erikson.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam