• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZOIDBERG: a tak mrskat jo, ale svou superdrahou designerskou vychazkovou holi!:-))
    Jinak to vnimam stejne a proto to nakresleni a-la klasicka domina mi "vadi".
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Ale jo, ona měla hodně milenců, není upjatá... to víš, Němka :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Pravda, já si Gothel představoval jako upjatou dámu, která sice bez mrknutí a výčitek někoho odsoudí k smrti, ovšem osobně někoho mrskat, navíc v kostýmu dominy, to asi ne - to je přece tak ordinérní...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    :-))
    no jo, mne je to jasny, muzi:-))

    Mne to pripomina moje rozhorceni nad obalkama Venuse v kozichu, kdy vetsinou je tam proste kikina v holinach a minisukni:-) (z toho mam trauma, ze pred daaavnymi lety si nekdo vybiral tuto knihu dle obalu a ptal se na Mageu na nazor, ktery obal je dobry. Vetsina obalu byla stylem korzet,bic,holiny, jen jeden tak nejak nejvic korespondoval s damou 19. stoleti, co si oblika kozichy. Samozrejme, ze nejvic hlasu dostala nejvetsi karikatura sadlomaslo dominy)

    Vlastne kdyz nad tim premyslim, tak ja si Gothel predstavuju tak nejak, jak si (asi, aspon podle novely) Masoch predstavoval Katerinu Velikou. Ale kdyby mel nekdo nakreslit obalku Velky kurtizany, tak by to dopadlo asi stejne (holiny, bic, korzet...)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: osobně bych celkově výtvarníky až na výjimky neznásilňovala, představa nepředstava ;) vono neni často vo co stát :)))
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Ono není dobré výtvarníky vysloveně znásilňovat, aby naplnili mou představu, protože pak ten výsledek často není dobrý.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    MOUNTBATTEN a ALRAUNE:
    tak tak, tohle je Kubovo pojetí :) Kromě toho tohle neni šestáková domina :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MOUNTBATTEN: Nojo, ale Kupčík jo :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    TANAIS: ja si nemuzu pomoct, ale ja si Gothel jako sestakovou dominu proste nepredstavuju!
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ZOIDBERG: nad postelí mi už visí Dítě skály :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: jo, já myslím že jsou úplně v pohodě. Vidíš - 21. ledna bude Karol se svou kámoškou slavit v Praze 5. narozky, ve Studiu Citadela (Klimentská ulice), bude divadlo a diskotéka či tak něco podobnýho. Tak snad konečně by se mohla povést ta oslava :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Hezký obrázek, tak akorát do ložnice nad postel :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TANAIS: Navíc tam půjde s niki, nebo i s klukama severovejma :) Připadá mi, že s niki vycházejí dobře, vždycky si na křtech hrajou :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: víš co, budu sledovat víc, kdy máš nálevny a zkusím to s ní naplánovat na jindy, určitě se jí to bude líbit. Dřív by na to byla ještě asi malá (jakože "mami poď tam se mnou"), ale teď už myslím v pohodě.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TANAIS: Škoda, určitě by se jí tolíbilo, jsou to filmy pro děti a pak nějaké tvoření s animátorkami, je to tam pravidelně.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    a škoda, že má karol angínu, bych ji vzala s sebou...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: tak to já to zkusím naplánovat. Vašek je dopoledne na fotbale, tak bych se s ním možná vyměnila.. :)

    ALRAUNE: no... možná i na ten nástroj, kterej Gothel drží v ruce, dojde, pač občas bych je už teď všechny tři zardousila ;)
    LANC
    LANC --- ---
    TANAIS: To je ovšem nádhera ;-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TANAIS: Gothel, jo? Nojo, matku matce :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TANAIS: Od tří do pěti, to promítají pro dětičky :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam