• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    LANC: Ne, to je prostě lemplovství. Asi jako když dali na obálky trilogie Paksanarrion fotky Aragorna a Xeny, kterým akorát Photoshopem umázli hlavy. Dotyčným bych udělal totéž - sekerou.

    A Gothel - sice jsem Tinu ještě nezačal, ale toho jejího výrazu jsem si všiml a líbí se mi. Ovšem je to poněkud... bulvární, to je fakt. :-) Já bych to pojal jinak, a říkají o mě, že mám s tímto typem potvor rovněž zkušenosti.
    LANC
    LANC --- ---
    MOUNTBATTEN: Ale jo, já taky souhlasím, to bylo spíš jen povzdechnutí ;-) Bohužel to není jen případ totohle žánru. Když to vrátím zas trochu do fantasy, proč je na přebalu prvního dílu Goodkindova Meče pravdy v novém vydání postava, která mi až podezřele připomíná Gandalfa a Stínovlase? Vážně to není snaha plout na vlně Jacksonova počinu? Může se nám to nelíbit, můžeme s tím nesouhlasit, můžeme to proto nekoupit, ale to je asi tak všechno, co s tím uděláme :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LANC: to chapu! Ale kdyz to jde v zasade proti smyslu knihy?(co ma co delat minisukne na obalce pribehu z 19. stoleti??)
    Holt nekdy chci vic logickou souvztaznost, nez to, z ceho mi houpne:-))
    (jo, ten VG obal je dobrej, mela sem si ji koupit, ta hruza na vydani z jednadevadesateho mne, z vyse popsaneho, dost sejri)

    No, ale to uz sme opet OT od Petriny tvorby:-)
    LANC
    LANC --- ---
    ZOIDBERG: Asi jo, já ho koupil v Levných knihách :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    To vydání z Volvoxu se mi už hlásí jako vyprodané. Obálka byla vkusná, pravda.
    LANC
    LANC --- ---
    MOUNTBATTEN: Holt prodává se obálka, jak už tu kdysi někde jednou padlo. A s ohledem na to, jakej je kolem toho titulu (možná až zbytečnej) humbuk, tomu holt bude odpovídat marketing a výtvarná stránka věci. Jsem poměrně rád, za to poslední (?) vydání z Volvox glabator, to mi přijde vkusný.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Hlavně to taky vypadá dost jinak v originále, vyzní to jinak na tý A3. Ona má totiž strašně zvláštní trochu zlomyslnej výraz, kterej tak moc nevyzní v reprodukci nebo na tomhle malym vobrázku. Takovej... jako kdyby myslela na něco jinýho, co jí trochu pobavilo...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALRAUNE: no vsak, proste Jekatěrina Alexejevna. Ta byla taky Nemka!
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Je to šlechtična :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MOUNTBATTEN: Štětule to není, to určitě ne :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALRAUNE: stejne je to Dama a ne vobycejna stetule!:-))))
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Ostatně, i ten, kdo z ní udělal upírku, byl její milenec, její starej ji zabil, ale už pozdě. Kay pak zabil svého otce a už přeměněná maminka ho kousla :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZOIDBERG: a tak mrskat jo, ale svou superdrahou designerskou vychazkovou holi!:-))
    Jinak to vnimam stejne a proto to nakresleni a-la klasicka domina mi "vadi".
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Ale jo, ona měla hodně milenců, není upjatá... to víš, Němka :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Pravda, já si Gothel představoval jako upjatou dámu, která sice bez mrknutí a výčitek někoho odsoudí k smrti, ovšem osobně někoho mrskat, navíc v kostýmu dominy, to asi ne - to je přece tak ordinérní...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    :-))
    no jo, mne je to jasny, muzi:-))

    Mne to pripomina moje rozhorceni nad obalkama Venuse v kozichu, kdy vetsinou je tam proste kikina v holinach a minisukni:-) (z toho mam trauma, ze pred daaavnymi lety si nekdo vybiral tuto knihu dle obalu a ptal se na Mageu na nazor, ktery obal je dobry. Vetsina obalu byla stylem korzet,bic,holiny, jen jeden tak nejak nejvic korespondoval s damou 19. stoleti, co si oblika kozichy. Samozrejme, ze nejvic hlasu dostala nejvetsi karikatura sadlomaslo dominy)

    Vlastne kdyz nad tim premyslim, tak ja si Gothel predstavuju tak nejak, jak si (asi, aspon podle novely) Masoch predstavoval Katerinu Velikou. Ale kdyby mel nekdo nakreslit obalku Velky kurtizany, tak by to dopadlo asi stejne (holiny, bic, korzet...)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: osobně bych celkově výtvarníky až na výjimky neznásilňovala, představa nepředstava ;) vono neni často vo co stát :)))
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Ono není dobré výtvarníky vysloveně znásilňovat, aby naplnili mou představu, protože pak ten výsledek často není dobrý.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    MOUNTBATTEN a ALRAUNE:
    tak tak, tohle je Kubovo pojetí :) Kromě toho tohle neni šestáková domina :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MOUNTBATTEN: Nojo, ale Kupčík jo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam