• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ROBERT_PILCH: No však, tohle Lukáš je za to často bit :) Jinak Valach vidí opravdu blbě, takže jeho weby byly optimalizované pro slepejše.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ALRAUNE: Atmosféra je jedna věc, bolavé oči jsou věc druhá. :) Vzpomeň si na své články v Pevnosti a na to, jak někteří lidi (a potom i ty) nadávají. :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Nojo, proto bylo bdsm.cz černé na bílém a lidi nás málem sežrali, že nemá atmosféru :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Rozhovor je výživný, ale šedé písmo na tmavém podkladu je vhodné opravdu spíše pro zrak upírů, než lidí.
    LANC
    LANC --- ---
    Pěkné plány: http://deti-noci.cz/view.php?cisloclanku=2011120017
    Zvláště na komiks s Tinou a povídky s Ennem se těším :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Nějaká studentka z Budějic, v době focení jí bylo sedmnáct, našli jsme ji na nějakém webu, kde se hledají modelky pro focení.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Kdyz jsme u tech obalek/ilustraci, tak kdo byl(a) predlohou pro Brokiloni obalku Dousku vecnosti?
    Ja ji ted vidim poprvy a teda jako fakt, to je desna podoba s TINA_SALO !! :-)))

    LANC
    LANC --- ---
    Trocha dojmů: Jsem sice terv na začátku, ale vládne spokojenost :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ZOIDBERG: To držím palce. Buriana doma nemáme. :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Taky bych si mohl sehnat nějaký pěkný obrázek. Vlastně, už jsem zahájil opatrné oťukávání, na jehož konci snad, možná, bude, po delikátním jednání a sehnání nikoli nepatrného obnosu, výsledek v podobě nějakého obrázku Zdeňka Buriana. Ale až za dlouho. Tohle není jako koupě housky na krámě, tedy pokud člověk nechce zaplatit nějako strašnou cenu. Kéž by to klaplo...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    BORGDOG: kvůli tý jsem to chtěla :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    TANAIS: Hezké! Hlavně ta společnice dole. :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    BORGDOG: o mně mají návštěvy ještě pořád dobré mínění. Zatím myslím že si to pověsím do pracovny. Vedle týhle slečny od Štěpánka:

    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Jasně, to je to slovo - komixové! :-) Nemohl jsem ho trefit. Ale špatné to není, nad postelí bude vypadat dobře - a ještě líp v obýváku pro případné návštěvy. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Hlavně jsou to skici na postery v komixovém stylu...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    LANC: Ne, to je prostě lemplovství. Asi jako když dali na obálky trilogie Paksanarrion fotky Aragorna a Xeny, kterým akorát Photoshopem umázli hlavy. Dotyčným bych udělal totéž - sekerou.

    A Gothel - sice jsem Tinu ještě nezačal, ale toho jejího výrazu jsem si všiml a líbí se mi. Ovšem je to poněkud... bulvární, to je fakt. :-) Já bych to pojal jinak, a říkají o mě, že mám s tímto typem potvor rovněž zkušenosti.
    LANC
    LANC --- ---
    MOUNTBATTEN: Ale jo, já taky souhlasím, to bylo spíš jen povzdechnutí ;-) Bohužel to není jen případ totohle žánru. Když to vrátím zas trochu do fantasy, proč je na přebalu prvního dílu Goodkindova Meče pravdy v novém vydání postava, která mi až podezřele připomíná Gandalfa a Stínovlase? Vážně to není snaha plout na vlně Jacksonova počinu? Může se nám to nelíbit, můžeme s tím nesouhlasit, můžeme to proto nekoupit, ale to je asi tak všechno, co s tím uděláme :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LANC: to chapu! Ale kdyz to jde v zasade proti smyslu knihy?(co ma co delat minisukne na obalce pribehu z 19. stoleti??)
    Holt nekdy chci vic logickou souvztaznost, nez to, z ceho mi houpne:-))
    (jo, ten VG obal je dobrej, mela sem si ji koupit, ta hruza na vydani z jednadevadesateho mne, z vyse popsaneho, dost sejri)

    No, ale to uz sme opet OT od Petriny tvorby:-)
    LANC
    LANC --- ---
    ZOIDBERG: Asi jo, já ho koupil v Levných knihách :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    To vydání z Volvoxu se mi už hlásí jako vyprodané. Obálka byla vkusná, pravda.
    LANC
    LANC --- ---
    MOUNTBATTEN: Holt prodává se obálka, jak už tu kdysi někde jednou padlo. A s ohledem na to, jakej je kolem toho titulu (možná až zbytečnej) humbuk, tomu holt bude odpovídat marketing a výtvarná stránka věci. Jsem poměrně rád, za to poslední (?) vydání z Volvox glabator, to mi přijde vkusný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam