• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    BORGDOG: To je důvod, proč mám v XP nastavený barevný profil "švestka". Může za to, že všechny plochy, které jsou normálně bílé (pozadí dokumentů a podobně) jsou u mě šedé. Doporučuju, najednou je to všechno mnohem příjemnější.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Přiznávám, že Pevnost mi taky vadí. Na druhou stranu, u webu tmavší pozadí preferuji - pro mě je ideální třeba právě nyx. Když koukám třeba šest hodin na dokument ve Wordu, už to opravdu cítím...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Rozhovor je ale opravdu bezvadný.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    S mou kombinací očních vad je pro mě velmi nepříjemná i četba Pevnosti. Ale jestli to tak lidi chtěj...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    my taky máme galerii v tmavym, akorát že u vobrázků to tak nevadí a ten text tam neni zas tak moc důležitej... ale i tak mám pocit, že blbý upozornění na výstavu je někdy trochu potíž číst..
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ROBERT_PILCH: to bych vraždila :)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    TANAIS: Ještě pořád lepší, než když při nalogování na stránku začne hrát hudba.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ROBERT_PILCH: No však, tohle Lukáš je za to často bit :) Jinak Valach vidí opravdu blbě, takže jeho weby byly optimalizované pro slepejše.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: Mně to přijde vitpný, že člověk potřebuje na internetu vyvolat atmosféru změnou pozadí ;)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ALRAUNE: Atmosféra je jedna věc, bolavé oči jsou věc druhá. :) Vzpomeň si na své články v Pevnosti a na to, jak někteří lidi (a potom i ty) nadávají. :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Nojo, proto bylo bdsm.cz černé na bílém a lidi nás málem sežrali, že nemá atmosféru :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Rozhovor je výživný, ale šedé písmo na tmavém podkladu je vhodné opravdu spíše pro zrak upírů, než lidí.
    LANC
    LANC --- ---
    Pěkné plány: http://deti-noci.cz/view.php?cisloclanku=2011120017
    Zvláště na komiks s Tinou a povídky s Ennem se těším :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Nějaká studentka z Budějic, v době focení jí bylo sedmnáct, našli jsme ji na nějakém webu, kde se hledají modelky pro focení.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Kdyz jsme u tech obalek/ilustraci, tak kdo byl(a) predlohou pro Brokiloni obalku Dousku vecnosti?
    Ja ji ted vidim poprvy a teda jako fakt, to je desna podoba s TINA_SALO !! :-)))

    LANC
    LANC --- ---
    Trocha dojmů: Jsem sice terv na začátku, ale vládne spokojenost :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ZOIDBERG: To držím palce. Buriana doma nemáme. :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Taky bych si mohl sehnat nějaký pěkný obrázek. Vlastně, už jsem zahájil opatrné oťukávání, na jehož konci snad, možná, bude, po delikátním jednání a sehnání nikoli nepatrného obnosu, výsledek v podobě nějakého obrázku Zdeňka Buriana. Ale až za dlouho. Tohle není jako koupě housky na krámě, tedy pokud člověk nechce zaplatit nějako strašnou cenu. Kéž by to klaplo...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    BORGDOG: kvůli tý jsem to chtěla :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    TANAIS: Hezké! Hlavně ta společnice dole. :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    BORGDOG: o mně mají návštěvy ještě pořád dobré mínění. Zatím myslím že si to pověsím do pracovny. Vedle týhle slečny od Štěpánka:

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam