• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    LANC: Buď může být chlap sám a honit si ho, nebo se připravit na trošku toho masochismu. Nic mezi tím. Životní dilema :-)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Významně mlčím :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: Všichni chlapi jsou trochu masochisti :D
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Je asi fakt, že masochista (psychickej) tam bude spíš Desmond...
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: No, já myslím, že v tomhle případě většinou ví, navíc u Moire by se to po všech těch mučeních a znásilňováních dávno projevilo :)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Tak jeden kolikrát neví co v něm dříme :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: Ne, ona masochistické sklony rozhodně nemá, to už by se projevilo :)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Ale? Dozvíme se o Moire něco nového? :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: Jo, vítaní kamarádi zvášť pro někoho, kdo má masochistické sklony :)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Jojo, člověk se s nima nenudí. Očividně žádní suchaři :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Hochy z Layely musí mít každý rád :) Veselá parta.
    LANC
    LANC --- ---
    Dočtěno a u mě dobrý. Hochy z Layely jsem si oblíbil, jak se dalo čekat. Pořád mi ale stejně nejvíc sednou příběhy s Lotou. Trošku postrádám někoho, kdo by sehrál takovou protiváhu jako Enno. Ale to je jen drobnost. V souhrnu je Hon... velice povedený, mě osobně chytil víc než Nakažení. Těším se na závěr trilogie :)
    LANC
    LANC --- ---
    Tak já dočítám a vládne u mě spokojenost. Hon se mi líbí víc než Nakažení, tam jsem měl z kraje problém se začíst. Že by kouzlo Layely? :)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    ALRAUNE: ja na Zlutookou taky prisaham :) cetla jsem jeste kdysi davno na hell.sk a proste to ma styl, hlavu a patu. a zaroven se tak uplne nestotoznuju s zadnou z postav. to mi dela dobre, protoze nekdy to byva az moc bolestne a zavani kycem (ztotozneni)
    LANC
    LANC --- ---
    ZOIDBERG: Jo, tomu rozumím. Já to mám takhle s Tinou. Ne že by se mi nelíbila, ale Moire a hlavně Lota (resp. ten svět a postavy kolem (Rabe, Aivar, Ingolf, Enno)) mi sedne z nějakého důvodu líp. Takže to si jen půjčuju, naštěstí je od koho. Kamarádka zas recipročně čte od mě Červenáka :)
    LANC
    LANC --- ---
    ZOIDBERG: No já si taky myslím, neb mi fakt nejde do hlavy, že bych to přehlédl. A když ne já, tak strejda Gůgl :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    LANC: Fantasya = Marchlík, někde to asi vyhrabali.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Já ji třeba nemám. Musím přiznat, že než nějakou knihu koupím, tak si ji 2x-3x půjčím z knihovny, nebo stáhnu do čtečky - z beletrie beru jen věci, u kterých vím, že se k nim budu vracet. Knihy na jedno použití už nekupuju... Abych byl zcela upřímný, ani všechny Petřiny knihy vlastnit nebudu, ledaže by se naskytl výhodný kauf z druhé ruky. To už je pak jiná.
    LANC
    LANC --- ---
    TANAIS: No já právě jen četl, měl jsem za to, že už je to knížka rozebraná a teď jsem objevil, že třeba Fantasya ji ještě má... Stejně jako tu Psí zimu, po které se sháním až hystericky :) Nechápu, že jsem to tam přehlédl, hlavně tu Psí zimu. Buď jsem měl nějakou Vlčí mlhu - nebo někde vyšátrali pár zapadlých kusů :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    čéče, přemešlim, jestli já mám Vlastní krev nebo nemám...
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: Pokud jsi četl tu "erotickou" verzi Havranice, tak ve Vlastní krvi je dopracovaná.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam