• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    LANC
    LANC --- ---
    TANAIS: No já právě jen četl, měl jsem za to, že už je to knížka rozebraná a teď jsem objevil, že třeba Fantasya ji ještě má... Stejně jako tu Psí zimu, po které se sháním až hystericky :) Nechápu, že jsem to tam přehlédl, hlavně tu Psí zimu. Buď jsem měl nějakou Vlčí mlhu - nebo někde vyšátrali pár zapadlých kusů :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    čéče, přemešlim, jestli já mám Vlastní krev nebo nemám...
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: Pokud jsi četl tu "erotickou" verzi Havranice, tak ve Vlastní krvi je dopracovaná.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    LANC: Pokud máš takový zájem, napiš mi do pošty.
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Díky, je fakt, že Havranice se mi líbila velmi... Hmmm, asi vážně převáží má sběratelská úchylka :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: Ano, budou tam i povídky z Vlastní krve, které se týkají Moire a Desmonda, takže ne všechny. Z osobních a tentokrát ne zištných důvodů radím koupit si obě knihy, i když se částečně dublují, protože Havranice a Stín divokého za to stojí, a někteří nejmenovaní jedinci přísahají na Žlutookou, kterou já ovšem moc ráda nemám :)
    LANC
    LANC --- ---
    Ha! Ha! Ha! ... Infarkt... Psí zima na skladě... ... ... ... ... ... ... ... ... ... A je objednáno :) Vánoce budou letos obzvláště vypečené
    LANC
    LANC --- ---
    Dotaz na autorku: Jestli jsem to správně pochopil, tak v té chystané sbírce Moiřích povídek budou znova přetištěny i ty povídky z Vlastní krve? Mimo jiné? Ptám se zcela zjištně, Vlastní krev nemám a teď jsem zjistil, že by ještě sehnat šla - ale pokud by nové vydání bylo formátově shodné s dosavadní většinou, počkal bych si na toto. Stejně bych to řídil :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Vida, částečně jsem na to asi přišel. :-) Je to v Office v menu "Rozložení stránky/Pozadí stránky/Barva stránky." Akorát se to musí nastavit pro každý dokument vždycky znova a jak se zdá, pole pro komentáře se přebarvit nedá - ale aspoň něco. Uvidím, jak se to osvědčí, prozatím zkusím tohle nastavení:

    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    BORGDOG: Není zač... Třeba to pomůže někomu jinému. :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROBERT_PILCH: To můj monitor taky neumí, myslím... no, co se dá dělat. Musím holt se smířit s tím, co mám. I tak díky.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    BORGDOG: V XP je to přímo v té volbě, kterou jsem printscreenoval. V Sedmičkách netuším... Plus samozřejmě LCD monitor nastavený na Scenery Mode, to taky dost šetří oči...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROBERT_PILCH: Ne. Tak tohle právě nemám tušení, jak udělat a vážně by mě to zajímalo. :-( Já dokážu nastavit tmavé jen to pozadí mimo stránky.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    BORGDOG: Tady to máš. Hezky je v tom Wordu vidět, že pozadí stránky je šedé, protože vložená bitmapa má pozadí bílé. Z představy, že bych měl takhle bílou celou stránku, mě bolí oči...


    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Jinak, jen pro zajímavost, tady je můj wallpaper:



    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROBERT_PILCH: Jo, tohle je něco podobného tomu Royale Noir, co jsem měl. Ale to není, co jsem myslel, že umíš... mohl bys mi, prosím, ukázat, jak vypadá tvá prázdná stránka ve Wordu? :-) Nebo i popsaná.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    LANC: Tommy je můj milášek. :)
    LANC
    LANC --- ---
    ROBERT_PILCH: Fajný wallpaper ;-)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    BORGDOG: Downgrade to XP :)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ROBERT_PILCH: Zobrazení - vlastnosti / upřesnit:

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam