• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Námořníky je potřeba pořád tlouct :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Kecy v kleci, prostě sis udělala radost :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    tedy, zas abyste si nemysleli, ten námořník si to zaslouží, ne, že ne :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    My tady sníh nemáme, jen mokro a nízkej tlak :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Co máš proti počasí? Bylo zatraceně sucho, klidně ať padá déšť se sněhem ještě týden, pak by mohlo napadnout tak půl metru sněhu a na konci února to pěkně pomalu odtát. Vy měšťáci... :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Proto a pak taky proto, že je blbý počasí. To nemůže dělat dobře ani miminům.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: jo.. a proto mi furt děti řvou :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Tož mám, co bych neměla :) Berte to tak, že je úplněk :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    chápu, že tě to naštvalo, ale nechápu, že tě to štve :-)
    No prostě je to banda ignorantů, no.
    já si myslim, že spaní se bez toho, aniž by to měl člověk aspoń trochu rád, dobře dělat nedá. A pokud je to prodejný a vydělá ti to doknce tolik, že s tim můžeš žít, musíš to dělat dobře. Ergo - máš to ráda. To psaní, myslim.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Jo, teď například Moire mlátí námořníka... zcela samoúčelně.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    No jo, všichni se těšíme. Mimochodem, když jsi naštvaná, projevuje se to nějak při psaní (jako že by se tvým hrdinům stávaly JEŠTĚ nepříjemnější věci než obvykle)?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Ale v prvním pololetí bude.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SCHRAMM: Měl, dokonce ji i zaplatil, vina Brokilonu to není :)To já budu celý letošek dotahovat skluz, který jsem nabrala v průběhu stěhování.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Aha... A to ji údajně má Brokilon v edičním plánu na listopad 2011. Tedy měl :) No to nebude veselo na starém bělidle. Sakra, navíc abych vymýšlel jiný dárek... :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SCHRAMM: No, tu teprve začnu psát :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Mimochodem, kdy že bude venku ta další jen pro peníze napsaná Tina? :) Mám kolem sebe pár nedočkavců... :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Já nevím, má cenu tohle řešit? Lidi jsou lidi, bohužel. Ale je na jednu stranu super, že to co Tě nebaví psát, baví číst spoustu jiných. Ono je to na těch textech totiž stašně vidět :) Inu, holt jsme omezenci bez kouska vkusu :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Však to bylo taky míněno jako žert. Ser na ně. Já nevím, kde ti lidi na to chodí, vím, že rovnice "jsem spisovatel, ergo mám spoustu peněz" v drtivé většině případů neplatí. Zadarmo píšou (mimo začátečníků) jen grafomaní nebo blázni, kteří mají pocit, že musí ostatním něco říci. Ale až příjdeš, na čem by šlo něco lehce trhnout, tak řekni - tedy pokud to nebude něco o výrobě a distribuci drog:-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Možná, že kdybych to dělala pro spoustu peněz, tak by mě tyhle narážky tak neštvaly. Nedělám to pro spoustu peněz, dělám to pro pár korun a pro naději, že to časem bude lepší. Publikuju šest let a v psaní je progres ve finančním přínosu pomalý, každopádně pomalý pro někoho, kdo má dítě a psa a byt a musí normálně žít, včetně placení nájmu a kroužků hiphopu. :/
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Vzpomínám si na jeden film, ve kterém zaznělo něco jako "Nedělám to pro peníze. Dělám to pro SPOUSTU peněz" :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam