• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Možná, že kdybych to dělala pro spoustu peněz, tak by mě tyhle narážky tak neštvaly. Nedělám to pro spoustu peněz, dělám to pro pár korun a pro naději, že to časem bude lepší. Publikuju šest let a v psaní je progres ve finančním přínosu pomalý, každopádně pomalý pro někoho, kdo má dítě a psa a byt a musí normálně žít, včetně placení nájmu a kroužků hiphopu. :/
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Vzpomínám si na jeden film, ve kterém zaznělo něco jako "Nedělám to pro peníze. Dělám to pro SPOUSTU peněz" :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Tedy, aby to člověk mohl mít rád...
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Včera jsem se naprosto rozběsnila, zas jsem narazila na oblíbenou fámu, že píšu jen pro peníze a že mě to hrozně nebaví. Opravdu je tu tak hluboce zakořeněná pověra, že psát se musí jen zdarma?
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: ... přiznává se :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    No, fakt je, že mám hodně starostí a na výstřednosti nemám čas :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    TANAIS: presne tak, podvedomi se projevi v techto chybnych ukonech, jako jsou preklepy, Freude Freude...
    :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: to nejsou překlepy, to je hlas podvědomí! :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TANAIS: Ne, to jsou jen ty překlepy, co si na ně furt stěžuju :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: "Moir mám moc starostí" - je hezké, že se se svou postavou tak stotožňuješ :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SHEDI: Moire mám moc starostí, nemá na nějaký výstřednosti čas :)
    SHEDI
    SHEDI --- ---
    ALRAUNE: s layelánci a důstojně?:)) aha:))) tak to se teda na to Tinino "lehkovážné sprosťačení" fakt těším:))
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Nechceš napsat rovnou dva díly? Co kdyby jsi pak byla moc vytížená prací pro Hollywood :-)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    SHEALA: Redaktoři (nikoli redaktor) pak úpí, ale co... :D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ALRAUNE: mas li redaktora, muzes si to dovolit :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    proboha, furt mám všude překlepy
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Týden? Jakou pouzu mám v TIně... u Moire to není lehkovážné, tam je to takové... no dobře, taky si s layelácni občas zablbne, ale tak nějak důstojně :D
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Celý týden sexuální abstinence? Uh... tomu říkám výdrž. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Ještě tak týden a pak Tináááááááááááá.... DOcela se na ni těším, už jsem si dlouho lehkovážně nezasporsťačila :)
    SHEDI
    SHEDI --- ---
    ALRAUNE: No však už se na Rudovlasou těším:) Asi si to teď celý z knihovny vyhrabu a nostalgicky zavzpomínám na "koťátko" Moire:) Zaklínačku Lotu jsem komusi půjčila a dotyčný se mi jí nějak neobtěžuje už delší dobu vrátit... asi to bude chtít zvrdé pěsti:))
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SHEDI: No, to uděláme za tebe :) Všechny moiří povídky budou teď vycházet souborně ve sbírce Rudovlasá. Plus tam bude pár nových :) A všechny lotí povídky jsou ve sbírce Zaklínačka Lota.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam