• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZOIDBERG: tato pozice je obsazená. A sice knížky psal, karty maloval, ale teď má výnosnější umění - dělá hnusný digitální koláže za tisíce a dělá gigola. Tedy tantru.
    AuraRelax | Jaroslav Dobeš | Guru Jára | Óm nadsamec | Casanova Sútra | Spiritual trekking
    http://aurarelax.com/
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZOIDBERG: Rohatý skote. :-D :-D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BORGDOG: Vlastní kult, to je ono. Jen by ses musel přejmenovat na něco jako "Velký Óm Nadsamec", nebo tak něco.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    EVILMIND: Církev po vzoru páně Hubbardova se zakládat nechystám. :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    A ja vzdycky myslel, ze spisovatele to delaji ciste kvuli vzniku kultu a zisku powers, neco jako neopatrne prozradil Zamboch v Lihni... :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Jo, ono je to dovádění v podpalubí přejde. :-)

    Jinak, já měl doby, kdy jsem skutečně psal a bylo mi naprosto fuk, co za to dostanu. Prostě to byla... potřeba, jak zdrhnout před světem a fakt, že moje věci někdo začal tisknout a platit mi za ně byl jen "sekundární přínos." Ovšem musím uznat, že už jsem se "zkazil" a v poslední době už mi taky záleží na tom, co (kolik) za to dostanu. A víc než komentáře, které rozčílili Alraune mě umí vytočit opačné: Když se někdo zeptá, kolik dostávám za knížku a poté reaguje stylem: "Ty vole, to musíš bejt ve vatě, stačí za dva tejdny naflákat nějakou kravinu, to bych taky bral! Jo, holt někdo musí makat rukama, aby ti měli z čeho platit." V té chvíli mám chuť pokročit od verbálního násilí k sekeře a klacku.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Námořníky je potřeba pořád tlouct :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Kecy v kleci, prostě sis udělala radost :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    tedy, zas abyste si nemysleli, ten námořník si to zaslouží, ne, že ne :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    My tady sníh nemáme, jen mokro a nízkej tlak :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Co máš proti počasí? Bylo zatraceně sucho, klidně ať padá déšť se sněhem ještě týden, pak by mohlo napadnout tak půl metru sněhu a na konci února to pěkně pomalu odtát. Vy měšťáci... :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Proto a pak taky proto, že je blbý počasí. To nemůže dělat dobře ani miminům.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: jo.. a proto mi furt děti řvou :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Tož mám, co bych neměla :) Berte to tak, že je úplněk :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    chápu, že tě to naštvalo, ale nechápu, že tě to štve :-)
    No prostě je to banda ignorantů, no.
    já si myslim, že spaní se bez toho, aniž by to měl člověk aspoń trochu rád, dobře dělat nedá. A pokud je to prodejný a vydělá ti to doknce tolik, že s tim můžeš žít, musíš to dělat dobře. Ergo - máš to ráda. To psaní, myslim.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Jo, teď například Moire mlátí námořníka... zcela samoúčelně.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    No jo, všichni se těšíme. Mimochodem, když jsi naštvaná, projevuje se to nějak při psaní (jako že by se tvým hrdinům stávaly JEŠTĚ nepříjemnější věci než obvykle)?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Ale v prvním pololetí bude.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SCHRAMM: Měl, dokonce ji i zaplatil, vina Brokilonu to není :)To já budu celý letošek dotahovat skluz, který jsem nabrala v průběhu stěhování.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Aha... A to ji údajně má Brokilon v edičním plánu na listopad 2011. Tedy měl :) No to nebude veselo na starém bělidle. Sakra, navíc abych vymýšlel jiný dárek... :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SCHRAMM: No, tu teprve začnu psát :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Mimochodem, kdy že bude venku ta další jen pro peníze napsaná Tina? :) Mám kolem sebe pár nedočkavců... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam