• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    ALRAUNE: Ty mne děsíš! Neodvažuji se raději ani si představit, jak filmoví kreativci s Tinou naloží. uaaaaaaaaa..!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: tak je fakt že merchandising k filmu s akčními figurkami s příslušnými otvory a výstupky by mohl mít své kouzlo.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZUZKAOU: Mě bude stačit, když klapne ten film.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: zaprodej Tinu nějaké zážitkové agentuře, ať prodává íventy v daném stylu a přidáš k tomu postupně kompletní český střední management. Stejně furt hledaj témata a špinavá urban fantazy by na jednu sezonu mohla zabrat.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Ale dělat zorbing je tedy nepošlu.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: :D No, vždyť jo. Tina s Kayem už byli v lavině, jezděj na lyže, jezděj na motorce... Kay si rád zastřílí :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Uměl bych si to představit u upírů - v tom smyslu, že jsou časem dlouhověkostí tak utahaní, že střídají jeden adrenalinový zážitek za druhým.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Prostě cokoliv, co nevyžaduje dlouhé něžné předhry a pak budeme se dneska jen mazlit, jo?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZUZKAOU: No, klidně, ale nějak nevím, jak jim to šikovně nanést :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: tak tiráci, tuniči, horoloezci, potápěči a tak.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MOUNTBATTEN: No, není, ale gangbang má taky něco do sebe, to mi nikdo nevymluví :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZUZKAOU: Byli... ale mě motorkáři čtou, to už mám podchycené :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALRAUNE: nu, to sice jo, ale tak nejak fyzicky...ne...dusevne, tema pocitama vachne a tak! To vis, prival spermatu neni to stejny, co vzedmuti ruzove vlny v srdci! :-)))
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZUZKAOU: Vlkodlaci nevím, ale motorkáři-upíři tu už myslím někde byli. :-) I ve filmech.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A nebyli vlkodlaci v Tině motorkáři? Tímhle směrem by fanouškovskou základnu šlo rozšiřovat asi snáz a bez ztráty důstojnosti pro hrdiny a hrdinky.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MOUNTBATTEN: Já tam mám, že se zalykala.... :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALRAUNE: hele, kdyz do toho biti este pridas ty kecy, jakoze se ji tocila hlava vasni, vzrusenim se uplne zalykala a layelanci obdivovali jeji smetanove hyzde atp., tak by to mohlo na ne fungovat!
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Inu, každý máme nějaký smysl pro humor. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ALRAUNE: To byla ošklivá legrace, uznávám :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZUZKAOU: To není pravda. Třeba v Honu na lišku layelánci Birnu nejdřív dlouho bijou, než jí znásilněj :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: To není špatný :D
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Tomu, co trčí opeřeným koncem z varlete a špičkou z hýždě? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam