• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Inu, každý máme nějaký smysl pro humor. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ALRAUNE: To byla ošklivá legrace, uznávám :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZUZKAOU: To není pravda. Třeba v Honu na lišku layelánci Birnu nejdřív dlouho bijou, než jí znásilněj :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: To není špatný :D
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Tomu, co trčí opeřeným koncem z varlete a špičkou z hýždě? :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: Jo a hlavně tvoje hrdinky nedělaj cavyky a nejsou dobývány, takže PT čtenářka nečte věty o tom jak je nádherná a blablabla a tudíž opět - proces nažhavování není započat.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZUZKAOU: Nechci ani domýšlet, čemu by zaklínači mohli říkat šíp vášně :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: no protože tam máš žíly a ne pocity a šípy vášně a tak. A vejde se ti to do odstavce a to spanilomyslnou čtenářku nestihne nažhavit.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: No a mě budou vyčítat, že Torge chodí za polívku.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Nejlepší byla stejně ta romantická knížtička ve World of Warcraft - "double nekrofilie." :-) Z toho, když jsem to četl poprvé, jsem málem umřel.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Dnes mám štěstí na anotace: Elle Kavanaghová, účetní na vyšším postu, která chodí jen v černé a bílé, žije už tři roky v celibátu - předtím však byl sex, především náhodný, nedílnou součástí jejího života. V prodejně luxusních cukrovinek potká právníka Dana, ochutná lahodnou lékořici, později v baru whisky a potom… touží ochutnat ještě víc…
    Jenomže je tu jistá potíž. Dan ji sice doprovodí domů, ovšem ani se ji nepokusí políbit. Celé týdny se jí neozve, ale Elle na něj nepřestává myslet.
    Když se pak nakonec přece jenom sejdou, je to jen setkání dvou těl. Nic víc Elle taky nechce a nečeká, o vážnější vztah nestojí. Dan ano. Elle mu dovolí všechny myslitelné intimnosti - jen políbit na rty ji nikdy nesmí. Co se odehrálo v její minulosti a dokáže se Elle tváří v tvář pravé lásce zbavit citové otupělosti?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZOIDBERG: jj, musi to byt neco jako Jejich rty se k sobe zacaly pomalu priblizovat a Cecily citila, ze asi brzy ztrati vedomi. Pomalu se ji dotkl a Cecily ucitila, jak jejim telem projel ostry sip vasne, ktery ji uplne ochromil. Zatocila se ji hlava a zhroutila se mu do naruce. Richard pomalu odhrnul krajku v jejim dekoltu a vzrusenim prestal dychat "Jsi tak krasna, tak nadherna", septal, kdyz rukou objal jeji bile pevne nadro. Ruzova bradavka trcela jako drahy klenot a on neodolal a vzakl ji do ust..... a pote nasleduje nekolikastrankovy popis, jak kousal do koz, ozdiboval brisko a kmital jazykem v kline :-))))
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: No, tady je podle mě optimální "mluvit, ale neukázat." :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Já nevím, tu zoofilii jsem zatím nechtěla zařazovat :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZOIDBERG: Podívej se na Rob Roye. :-D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BORGDOG: Ženské to chtějí taky, ale musíš ji to jinak zabalit. Žádné obligátní "Conan vytasil svůj mocný úd a..."
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZOIDBERG: no to už je taková britská tradice.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    MOUNTBATTEN: Na Vysočině to highlandeři dělají vovcím... ty jo.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MOUNTBATTEN: No nazdar. :-) Já tohle nikdy nečetl, ale začínám chápat, co na tom jedna má kámoška vidí. :-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    BORGDOG: jo:-)))) Nevim autorku (asi Lambova?), kupovala sem babicce a precetla si a hrdinka byla slechticna z Vysociny a protoze zna souloz od pohledu na sve stado ovci, tak se holt svemu muzi nabizi takhle prirozene:-)
    Zkusila jsem tu hlasku aplikovat doma (taky sem tehdy i mela takovou ovci identitu), ale nejak to nedopadlo, jak asi melo:-)))))))
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MOUNTBATTEN: To tam fakt je? :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam