• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROBERT_PILCH: Hlavně nezapomeň na ebook! :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: No, mě by ani to hraní her a dělání poznámek nebavilo. Nicméně v Moire už je ten svět taky docela rozsáhlej.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ROBERT_PILCH: Jako úspěšná autorka proslulé kultovní fantasy ságy se tomu stejně nevyhne, tak co.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    Chlapi, nechte toho, nebo se Neomi nadchne a já to budu muset vydat. :)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: To dělá Erikson stejně. :-) On ten jeho svět původně vznikl jen kvůli hraní nějakých her typu DrD na dálku s parťákem Esselmontem. Rozvíjeli to, dělali poznámky, a no a nakonec je napadlo něco napsat. Erikson píše i ty devítisetstránkové bichle přesně jako ty, úplně bez plánu. Jenže ten jeho svět je tak obrovský a on ho má natolik "naučený," že to nikdo nepozná.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Já mám cholerickej přístup k tvorbě :) Zpravidla jsem v půlce knížky, nevím, kam pojedou, ani jak to dopadne :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: to je vrozený, a když je toho moc, tak to spadá do diagnoz atypického autismu.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: To nepochopím, tenhle systematickej přístup.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    SCHRAMM: Měl Silmarillion bavil a Eriksonova encyklopedie... už jen vzhledem k počtu národů a postav by to šlo do stovek stran. Klidně silná knížka... ono taky ten svět budoval 15 let, než z něj vůbec začal psát.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SCHRAMM: To už vyřeší nějaký výrobce erotických pomůcek. Torgeho výstupek i se žilami :D
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    BORGDOG: Já se přiznám, že jsem Silmarilion nedokázal přečíst (červenající se smajlík). U toho Eriksona by to ovšem asi taky nebylo od věci - jen se děsím, kolik by to zas mělo stran :)

    Jinak už jen sestavení přehledného schématu kdo s kým, jak, kdy, kde a kolikrát by svůj užitek jistě mělo :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZUZKAOU: Nojo, sakra... Což výrobce staví v praxi před marketingový problém zdali má mít Torge na tamtom výstupky žíly nebo ne :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    SCHRAMM: Ale zase - Lotin svět už poměrně komplexní, někteří fanoušci by to uvítali. Není to tak docela "bez hodnoty." A Silmarillion mi přišel zajímavější, než samotný PP. Erikson prý chtěl nebo chce vydat k Malazu celou encyklopedii. :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SCHRAMM: a to jsme u těch figurek s kompatibilními výstupky...
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    BORGDOG: Jo a přesně takhle vznikaj ty fámy o tom kdo je při psaní čím puzen :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    SCHRAMM: Přesně. To by šlo samo. :-) Alraune by to měla připravit jako záložní plán, až bude nutně potřebovat prachy.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Mohla by být sběratelská série. Vystřihovánka nejen Loty, ale i Torgeho, Uriana, Enna atd. Už vidím v barvách je se fanoušci přehrabují v těch regálech, aby našli exemplář se svým oblíbeným hrdinou :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    BORGDOG: A je to doma, Sillmarillion hadr :D
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    A nezapomeň na vlastní bibliografii, hezky řídkým fontem... 50 stran rázem doma. A historický popis světa, samozřejmě. A rodokmeny...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam