• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Já na to fakt nejsem.... ne, že bych v mapě neuměla hledat, ale abych si ji kreslila ... píšu tak, že hrdinové někam přijedou, já vlezu do google do seznamu německých místních jmen, trochu jima zamixuju a píšu dál.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    No super. Jsi jako Sapkowski, tomu taky museli dělat mapu fandové.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Nemám nic.... ale to celkem nevadí, mapu z tohoudělá nějakej grafik.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Měsíc či dva=poměrně rychle., ale měl bych to být schopný absorbovat a nezošklivit si Moire navždy :-) Tak jo, o víkendu se pustím do první knihy.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    A ty máš nějaké své poznámky a mapu, nebo jsi to jen tak sekala, jak ti to slina na jazyk přinesla?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Jo, tohle je už jistá věc, budez toho slovníček a mapa.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: No, tak za měsíc, za dva? Ale je potřeba načíst oba ty romány a povídky a holt to číst s blokem u ruky, každou vesnici a město, případně zem (jsou tam tři, tuším Altmark, Oswegen a Posensko) zapsat a poznamenat, co se tam stalo..
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Šiš, že já si při té recenzi nedělal poznámky :( Takže by z toho nakonec něco bylo? Nu, proč ne? Chystám se časem znova na Vlastní krev (když jsem si ji teď nově pořídil ;-)), takže by nebyl problém. Otázka jen zní jak rychle to má být, jak tu padlo :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Ale jo, já bych se na to podíval. Záleží jak rychle to má být.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Tak, chlapi, kdo vypíše ty řeky a města a státy z Moire? Za knihy a nějaké drobné z Epochy? Kasali jste se a je to tady. (Toto není vtip :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Jinak Hon na lišku jako ekniha zaručeně bude, jen se ještě neví termín uvedení.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Berte to tak, že matka je jistá :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SCHRAMM: kdyz je v tom magie, je i matka jista fakt vzdy? :-)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Jak to říkají právníci? Jen matka je vždy jistá? :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Ale jinak jsem mělat představu, že otec neznámý, nejpravděpodobněji někdo z Layely a v závěru tedy Moire pošle Layelánce do háje, že na jejího potomka nemají nárok. Ale možná by to byl přílišný happy end.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZUZKAOU: Jistě, magii :)) Jinak se to při Moiřině způsobu života v druhém díle odhadnout nedá.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: a voni maj nějaké spolehlivé nástroje jak to zjistit?
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Jsem v pořadníku v knihovně :-( Moire asi zakupovat nebudu.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: No, to nevíš, ale musíš ji dočíst rychlej, než se objevěj anotace na třetí díl. :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    A tak, už jsem se lekl, ež vím, jak dopadne Hon na lišku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam