• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Že tě to ještě baví. Připomínáš mi Michaela Bronce, který dělá čest své přezdívce "Barbar" a je kdykoliv ochotný pokusit se prorazit zeď. Svou hlavou :-)

    Jinak není FB a alkohol či jiné drogy dobrá kombinace...
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Na fb. Bojují stahováním za světový mír a práci pro chudé děti.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ? Kde?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Možná jsem se opila a trochu unáhlila, ale proč mi pořád nějací chytráci radí, že se mám živit žebrotou?
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    MOUNTBATTEN: dneska uz skoro kazdej zapomnel jak to bylo kdyz prisly mp3 .... a predtim CD :)))
    to bylo vzdyt to neni tak kvalitni! jako deska! a ja mam rad kdyz neco drzim v ruce !
    atd atd... a ukaz mi dneska nekoho kdo se nad mp3 pozastavuje... :))

    a to je jen par let co ty mp3 mely takovej drsnej nastup jako ted ebooky... lide rychle zapomenou na vyhrady a zvyknou si na novinku ...
    samo ze stale bude knizka.... tak jako ted je stale jeste CD a i vinyl ... ale masova bude ta ebook distribuce... to je nevyhnutelnej vyvoj..
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Magický zvěrokruh - Petra Neomillnerová - Palmknihy.cz
    http://www.palmknihy.cz/web/kniha/magicky-zverokruh

    Kdo touží dozvědět se něco o znameních :) Upozorňuju, že nejsem astroložka a tak vycházím z jiných zdrojů :)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    MOUNTBATTEN: Pro staromilce mám tahák. Nejčerstvější informace i na papíru dávno nedostupné tisky, si budete moci přečíst téměř jako v knize.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Ne, k té povídkové knize.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    K čemu vlastně chceš přilepit ten slovníček a mapu - předpokládám že k třetímu románu o Moire?
    FIFI
    FIFI --- ---
    ALRAUNE: no jo, ja se domnivam, ze zrovna tam jiz studenti maji znalosti zcela jine, nez kdyz jsem tam ja pred lety delala hospodarku :-)


    SCHRAMM: ja se ptala manzela, jak dlouho mame tu prvni ctecku a furt cekame, jestli se uz rozbije, abychom mohli koupit novou a ona furt drzi:-), no pocitame, ze ji mame asi 4 roky. Takze nase deti ji proste znaji, znaji iPad, z kteryho ctou take, ve skole teda neni moc deti, ktere si ctecku nosej a po pravde receno, asi by je s tim ucitelka (myslim mladsi dite - na zakladce) vyhodila. Napr. ctou pri cteni vsichni jednu knihu, kazdej ji ma mit z domova, ctou to nekolik mesicu. Skola by asi za ctecky odpovednost nevzala.. predstavuju si hromadu Babicek ruznych vydani vsech deti ze tridy a v ni nasi starou ctecku:-D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    To se zatím realizovat nebude :D Navíc, to patří spíš k Lotě :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Mimochodem, co ta šukac... tedy, oblékací panenka?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Já na to fakt nejsem.... ne, že bych v mapě neuměla hledat, ale abych si ji kreslila ... píšu tak, že hrdinové někam přijedou, já vlezu do google do seznamu německých místních jmen, trochu jima zamixuju a píšu dál.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    No super. Jsi jako Sapkowski, tomu taky museli dělat mapu fandové.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Nemám nic.... ale to celkem nevadí, mapu z tohoudělá nějakej grafik.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Měsíc či dva=poměrně rychle., ale měl bych to být schopný absorbovat a nezošklivit si Moire navždy :-) Tak jo, o víkendu se pustím do první knihy.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    A ty máš nějaké své poznámky a mapu, nebo jsi to jen tak sekala, jak ti to slina na jazyk přinesla?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Jo, tohle je už jistá věc, budez toho slovníček a mapa.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: No, tak za měsíc, za dva? Ale je potřeba načíst oba ty romány a povídky a holt to číst s blokem u ruky, každou vesnici a město, případně zem (jsou tam tři, tuším Altmark, Oswegen a Posensko) zapsat a poznamenat, co se tam stalo..
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Šiš, že já si při té recenzi nedělal poznámky :( Takže by z toho nakonec něco bylo? Nu, proč ne? Chystám se časem znova na Vlastní krev (když jsem si ji teď nově pořídil ;-)), takže by nebyl problém. Otázka jen zní jak rychle to má být, jak tu padlo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam