• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Souložili, ale až po svatbě.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: ZRovna ve stmívání se výrůstky moc nepoužívaj :) Jo to Tina s Kayem... :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZUZKAOU: No to nevím, já neviděl ani ten jeden díl :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZOIDBERG: a voni už souložili? Viděla jsem jen kdysi první díl, takže další vývoj nezám.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    A mají tydlencty funkční otvory a výrůstky?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Stmívání: Z filmových postav vznikly panenky. Budou si děti hrát na upíry? | Biják | Blesk.cz
    http://bijak.blesk.cz/clanek/bijak-filmove-hvezdy/167960/stmivani-z-filmovych-postav-vznikly-panenky-budou-si-deti-hrat-na-upiry.html

    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Byly.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZOIDBERG: takže ty předchozí tři díly byly výdělečné?
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Před pár dny jsem tady psal, že naše firma do distribuce každou každou hovadinu, kterou si autor vydá, a prásk, přistála zde další - "Karmická numerologie IV aneb blbky". První tři části měl Kosmas, nyná autorka usoudila, že ho nepotřebuje. Takže pokud zůstává váš génus nepochopen okolím, anebo se toužíte vymámit se ze spárů vydřidušského nakladatelství, naše firma je tu pro vás :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZOIDBERG: cccc - náhodou to ve mně rozlilo vlnu nostalgie. Bradka mi naštěstí nikdy neměla tendenci růst a po nikotinu zvracím, ale ty plky tehdá měly svou poezii ;-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZUZKAOU: No, myslím, že nemá nic proti kouření dýmky a možná má i bradku, jen tu psychologii nevím, jestli by pobral :) Ale jako většina děvkařů musí být aspoň v jisté výseči dobrý psycholog :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZUZKAOU: Sociální plevy... (zvracecí smajlík)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZOIDBERG: to bude spíš Y jako yungián.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZUZKAOU: Co je to chromozom Y? Y jako Yntelektuál?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: ehm - a pokud by se nesnížil k matfyzu a povídkám, znamená to, že studoval psychologii???? A měl bradku a kouřil dýmku jako všichni studenti s chromozomem Y v druháku a třeťáku?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZUZKAOU: Jistě, bezkomplexní přístup :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Ale fakt by mě potěšilo, kdyby někdo věděl co je s Rybkou. Nejraději bych slyšela že má práci se slušným platem, která ho baví a hodnou ženu.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: proto zasunul v raném mládí.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZUZKAOU: Přiznejme si, že Torge by se k matfyzu a povídkám nesnížil :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Jo, kombinace je to divoká :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam