• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    Debata na téma kdo je a kdo už není normální je v klubu (prý) perverzní spisovatelky poměrně úsměvná :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    V plešatění?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    No, aspoň v tom člověk není sám :¨)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    Srandičky, srandičky... A moje lebka je náhodou nádherně tvarovaná, ještě byste záviděli, kdybyste vyplešatěli. :D

    A Bob Svoboda je normálně regulérní blázen, tomu z těch knih hráblo už dávno. :) Jediný normální je asi Libor Marchlík (podotýkám, že mluvím o duševních nemocích, ne o povaze). :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    FERRYH: Ale ne, ta deformace je od toho, jak coby dítě s ještě tvárnou lebkou upadl na hlavičku... :-) Teď je to vidět, ustupující vlasový porost je svinstvo.
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ROBERT_PILCH: jj, potvrzuju: Pilch je prastenej... dokonce ma vzadu na hlave ples od toho jak ho prastili emzaci a ma ted tu hlavu celou deformovanou.... dokud mel jeste haro tak to skrejval.. ted uz to nejde... :o)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ROBERT_PILCH: Náhodou Svoboda z Polarisu mi taky připadá normální, ale možná je to proto, že toho o něm moc nevím.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    TANAIS: Na pochlebovače jsem zvyklý. A já na rozdíl od něj vím, že kecá. :D

    ZOIDBERG: A nebyl bych výjimečný právě tím, že bych byl normální? (Což nejsem, takže v pohodě...)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    TANAIS: Já vím, člověk si maluje narůžovo svou výjimečnost, a teď tohle :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ZOIDBERG: to od tebe není zrovna pěkné, takhle bezohledně naservírovat Robertovi, že je normální. :-)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    BORGDOG: To už je dneska mainstream, hudba usedlých lidí středního věku. :D (A navíc sdílená záliba i se ZOIDBERGem :) )
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZOIDBERG: Akorát metal... :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    V daném kontextu a společnosti jsi naprosto průměrný a nudný jedinec :-) Žádné megalomanské plány, náboženské posedlosti, gamblerství, a jiné podivnůstky.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ZOIDBERG: Kecáš, taky jsem docela dost exot. :D A být SF nakladatel je riziková profese - tolik fyzický i duševních chorob, úchylek a dalších úletů bys jenom těžko někde hledal. Vezmi si jednoho nakladatele po druhém, každý z nich je svým způsobem praštěný. :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    To jsou tak jedna excentrička vedle druhé. Ale největší podivíni jsou tuzemští vydavatelé sci-fi, to exotika, kam se podíváš. Samozřejmě s výjimkou pana Pilcha mladšího :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Já znám samý fantasistky :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    SCHRAMM: :-) tak já jednu mainstreamovku napsala, ale nějak se mezi spisovatele nepočítám.
    Z mainstreamových spisovatelů znám osobně toho nejmainstreamovatějšího a on kráva není :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    TANAIS: Já asi ani neznám mainstreamové spisovatelky (ani spisovatele teda, abych byl genderově korektní ) :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Napadá mě otázka - znáte nějakou mainstreamovou spisovatelku, která by nebyla v tomto slova smyslu kráva?...
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Tak to nevím :) Rozhovor jsem nečetla, takže k ní mám neutrální vztah :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam