• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    TANAIS: Já asi ani neznám mainstreamové spisovatelky (ani spisovatele teda, abych byl genderově korektní ) :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Napadá mě otázka - znáte nějakou mainstreamovou spisovatelku, která by nebyla v tomto slova smyslu kráva?...
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Tak to nevím :) Rozhovor jsem nečetla, takže k ní mám neutrální vztah :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Jelineková taky. Kdysi jsme s ni četl rozhovor a fakt jsem u něj tekl.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Zatímco OBermannová je prostě kráva... že už to píšu o kolegyni.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Já vím, Jelineková má Nobelovu cenu, ale na mém osobním imaginárním p***metru jsou obě tak na stejné úrovni.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Jelinekovou bych s Obermannovou nesrovnávala.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Ještě že tyhle neznám. :-D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZUZKAOU: No, furt lepší Obermanová než třeba Elfride Jelineková...
    hrůza!
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Tina s Kayem taky... rubou. Al mezitím se přesunuli do Pitěru.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Postel je skvělá, a celkem lituju Dyreho, že v ní spal sám. Sloupy, držící nebesa, jsou vyřezávané, pestře omalované a mají průměr vzrostlých smrků, celá postel pak rozměry menšího drakaru. Snažíme se s Kayem využít celou rozlohu, před cestou do gulagu to ostatně má svou logiku. To pěkné je tady a teď, tam bude boj a lov. Lov… svaly se mi napnout a žízeň se probudí nesmyslně a divoce. Setřepu Kaye ze zad. Pozoruje mě t ostražitě, protože o mých úmyslech nemůže být pochyb.
    „Dej mi…“ dál nemůžu, jak mám sucho v krku.
    „Tohle mám říkat já,“ ohradí se, ale pak mě obejme. Jeho odevzdanost mě skoro překvapí, možná i dojme, zuby protínají kůži, je to jako píchat holku, co je vždycky znova panna, pomyslím si, když mi vlažná krev teče po bradě. Kay má ruku v mém klíně, cítím jeho prsty. Je to skoro dokonalé , ale … polknu a rozhlédnu se. Někdo se dívá.
    „Aldyne?!“
    „Tys o něm věděl?“ šeptnu.
    Kay mlčí, oči přivřené.
    Takže věděl.
    „Co tady děláš?“ odsunu Kayovy dlaně a jdu ke dveřím.
    „Nemůžu spát.“ Aldyn přede mnou couvá, možná podvědomě.
    „A tak tě napadlo, že by ses mohl přidat, ne?“
    I tohle se muselo stát a je lepší, když si to odbudeme tady.
    „Proč ne?“
    Uvažuju, je jestli je Aldyn tolik vyvedený z míry, že by se rval i se mnou, ale pak tu myšlenku zavrhnu.
    „Nezvala jsem tě.“
    „To ne,“ ušklíbne se. Vím, proč sem přišel, Jelena ho ponížila a on si teď chce léčit šrámy s jinou, jenže je tu Kay. I to je trpké.
    „Nezvalas mě, Tinuška, ale slyšel jsem a napadlo mě, že bys možná ráda změnu.“
    „V téhle posteli místo není,“ řekne Kay zjevnou nepravdu a vstane. Ve skutečnosti je v posteli spousta místa, ale on není zvyklý se dělit. Nikdo ho to nenaučil.
    „Místa je tam dost, ale ne pro nás dva.“

    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Taky rubám... tohle je hlavně mediální aktivita. :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZOIDBERG: no právě proto je účinné s ní pohrozit, když čtenářstvo zlobí, ne?
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZUZKAOU: Obermanová... s tou na nás nechoď :-) Ta je mimo náš omezený duševní obzor.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: teď jsou v módě citoslovce, místo souložení. Třeba tralalala, nebo oooooops, nebo teda tramtadá, nebo čím to nahrazovala Obermanová popis soulože.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZOIDBERG: Co není, může být.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Lota mi Old Shaterhanda Koniáše moc nepřipomíná...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: A přejmenuješ se na Petra Žambochová? ;-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    A vůbec, jaká Žena a meč, nemáš náhodou rubat svých 10 stránek nového románu o Tině denně?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Tak vyházím souložení a nechám jen šerm. :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    To by se skoro ani nepoznalo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam